15
new stories - click to show

Petra Hlaváčková

Related to

Z tiskových zpráv: SETKÁNÍ/ENCOUNTER proběhne online

18.February » i-divadlo.cz
Studenti Divadelní fakulty Janáčkovy akademie múzických umění pořádají již 31. ročník Mezinárodního festivalu divadelních škol SETKÁNÍ/ENCOUNTER, který se uskuteční ve dnech 23. - 27. března 2021. Letos online!

90 lety vily Tugendhat: Vrchol snobismu nebo athénský Pantheon, říkali po stavbě

7.December » Znojemský deník
/ANKETA/ Přežila bombardování i okupaci. Sloužila jako stáj pro koně vojáků rudé armády, taneční škola i rehabilitační centrum. Jako architektonický klenot proslavila vila Tugendhat Brno, minulý týden uplynulo přesně 90 let od její kolaudace.

90 lety vily Tugendhat: Vrchol snobismu nebo athénský Pantheon, říkali po stavbě

7.December » Brněnský deník
Přežila bombardování i okupaci. Sloužila jako stáj pro koně vojáků rudé armády, taneční škola i rehabilitační centrum. Jako architektonický klenot proslavila vila Tugendhat Brno, minulý týden uplynulo přesně 90 let od její kolaudace.

Když tetování zachraňuje Amazonii. Češi vybírají peníze na zalesnění pralesa

14.December » Bleskově.cz
Petra Hlaváčková toho ještě před pár lety o stavu ekvádorské Amazonie moc nevěděla, nyní pořádá benefiční akci na záchranu pralesa. Pomohou i tatéři.

21. 11. 2019 / Architektúra starostlivosti: Představení knihy a diskuse

16.November » Artalk.cz
Architektúra starostlivosti: Představení knihy a diskuse / Galerie VI PER / Praha / 21. 11. 2019 v 18:30 Galerie VI PER Vás zve na diskusi a křest nové knihy Architektúra starostlivosti: Slovenské kúpele v druhej polovici 20. storočia. Jak souvisí...
Pavel Král - Klinický psycholog, psychoterapeut, hypnoterapeut

Tato informační stránka o Petra Hlaváčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petra Hlaváčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes