Katherine Johnson

Vztahuje se k

»Lidský počítač« oslavil 100 let! Geniální matematička Katherine Johnson počítala dráhy letu raketám

7.září » Blesk.cz
Svět čísel fascinoval afroamerickou matematičku Katherine Johnson už od dětství. Díky tomu si vysloužila přezdívku »lidský počítač«. Před pár dny tato geniální vědkyně, které NASA vděčí za klíčové úspěchy, oslavila 100. narozeniny.

Facebook začal spolupracovat s policií, tisíce Čechů čekají potíže se zákonem

11.dubna » Evropský rozhled
Společnost Facebook poprvé od svého založení ustoupila od striktního dodržování zákona SCA a zásad MLAT a začala od pondělí vydávat bezpečnostním složkám veškeré informace, o které si zažádají. Tisíce Čechů tak čekají výslechy a soudy za aktivity,...

Batman, Harry Potter a vědkyně z NASA. Stavebnice Lego rozšíří set ženských figurek

3.března » Ženy.cz
Děti už mohou ve stavebnicích Lego najít vedle klasických figurek také populárního Batmana, čaroděje Harryho Pottera nebo postavy z Hvězdných válek. Nově k nim přibude i vybranádámská společnost – známé vědkyně a astronautky z NASA.

OSCAR 2016: Zločinec mezi hvězdami!

1.března » Aha!
Úžasné, i když trošku nedomyšlené gesto! Moderátor předávání Oscarů Jimmy Kimmel (49) vytáhl z davu přihlížejících skupinku lidí, které dal šanci být přímo u toho. Byli mezi nimi i Gary Cole a jeho snoubenka Vickie Vines z Chicaga, kteří ovšem zas...
John Glenn - Americký astronaut
Ester Ledecká - Česká snowboardistka
Miloš Zeman - Prezident ČR

Tato informační stránka o Katherine Johnson zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Katherine Johnson" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes