15
new stories - click to show

Stanislav Koukal

Related to

Rezervace Děvín dostane další ochranu. Oblast se rozšíří i o část Rajny

Ohrožený motýl jasoň dymnivkový je jedním z cílů ochrany Děvína na Břeclavsku. Od prvního července se stane národní přírodní rezervací. Už podruhé. Vyhlášení připravuje ministerstvo životního prostředí. Pro turisty se nic nezmění.

Suť vysypal v chráněné oblasti. Černá skládka hyzdí přírodní památku

18.April » Vyškovský deník
/FOTO/ Černou skládku na území Národní přírodní památky Větrníky poblíž obce Letonice zaznamenali místní. Někdo tam navezl stavební suť.

Chráněnou oblast u nás nechceme, bouří se obce kolem Soutoku u Břeclavi

13.February » iDNES.cz
Stejné kolečko jako před deseti lety čeká ochránce přírody. Za starosty vyrazí s návrhem, kudy vést hranici chráněné oblasti Soutok na Břeclavsku. Lidé v obcích se bojí, že už do lesa nebudou smět ani na houby. Další články k tématu: Česko nechrán...

Chráněnou oblast u nás nechceme, bouří se obce kolem Soutoku u Břeclavi

13.February » iRegiony Impuls
Stejné kolečko jako před deseti lety čeká ochránce přírody. Za starosty vyrazí s návrhem, kudy vést hranici chráněné oblasti Soutok na Břeclavsku. Lidé v obcích se bojí, že už do lesa nebudou smět ani na houby.

Unikátní Moravská Amazonie se po letech úsilí stane chráněnou rezervací

22.October » iRegiony Impuls
Na téměř 13 tisících hektarech se rozkládá Moravská Amazonie. Z unikátního koutu přírody na soutoku Moravy a Dyje jsou ale zákonem chráněná pouhá dvě procenta území. I Praha jako hlavní město má toto procento dvojnásobné.

Unikátní Moravská Amazonie se po letech úsilí stane chráněnou rezervací

22.October » iDNES.cz
Na téměř 13 tisících hektarech se rozkládá Moravská Amazonie. Z unikátního koutu přírody na soutoku Moravy a Dyje jsou ale zákonem chráněná pouhá dvě procenta území. I Praha jako hlavní město má toto procento dvojnásobné. Další články k tématu: Če...

Ornitologové kroužkovali ohrožené orly. Zatím letos našli pět hnízd

Břeclavsko – Dvě mláďata celosvětově ohroženého orla královského kroužkovali v pondělí ornitologové na Soutoku Moravy a Dyje u Tvrdonic na Břeclavsku. V České republice hnízdí výhradně na jihu Moravy. „Díky tomu poznáme, jak se pak pohybují nebo k...

Česko nechrání vzácnou přírodu „Moravské Amazonie“, porušuje tak závazky

4.June » iDNES.cz
Při vstupu do EU se Česko zavázalo, že zajistí ochranu vzácného soutoku Moravy a Dyje. Lhůta, ve které k tomu mělo dojít, dávno uplynula a Evropské komisi dochází trpělivost. Znovu se mluví o zřízení chráněné krajinné oblasti. Další články k témat...

Česko nechrání vzácnou přírodu „Moravské Amazonie“, porušuje tak závazky

4.June » iRegiony Impuls
Při vstupu do EU se Česko zavázalo, že zajistí ochranu vzácného soutoku Moravy a Dyje. Lhůta, ve které k tomu mělo dojít, dávno uplynula a Evropské komisi dochází trpělivost. Znovu se mluví o zřízení chráněné krajinné oblasti.

Tato informační stránka o Stanislav Koukal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Stanislav Koukal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes