15
new stories - click to show

Stanislav Koukal

Related to

Národní park Soutok: moravská Amazonie si větší ochranu zaslouží, míní odborníci

16.November » Břeclavský deník
Chráněný kovařík rezavý nebo zlatohlávek skvostný obývají dutiny listnatých stromů. Soutok pro tyto druhy představuje nejvýznamnější lokalitu v České republice. Mezi priority rodící se vlády patří zvýšení ochrany tohoto unikátního území na Břeclav...

Vyšší ochrana Moravské Amazonie se zpožďuje. Brzdí ji lesníci i radnice

13.September » Břeclavský deník
Ochrana cenného území v oblasti soutoku řek Moravy a Dyje ve formě maloplošného zvláště chráněného území stojí na červené. Námitky k ní totiž mají lesníci i lanžhotská radnice.

AOPK ČR souhlasí s nově nastaveným lesním hospodařením v oblasti Soutoku a Pálav

27.May » Agris
Před rokem vydala AOPK ČR nesouhlasná závazná stanoviska k lesním hospodářským plánům na období 2020-2029 pro lesní hospodářské celky Židlochovice a Soutok. Nerespektovaly totiž výjimečné přírodní hodnoty těchto území.

Zemřel bývalý starosta Stanislav Koukal

11.January » Slavkov u Brna
S velkým zármutkem jsme přijali smutnou zprávu o tom, že v úterý 29. prosince 2020 zemřel ve věku 83 let Ing. Stanislav Koukal. Muž, který zastával v letech 1994 až 1998 funkci starosty města. Ve vedení radnice se aktivně podílel na zajištění inve...

Zemřel bývalý starosta Slavkova Koukal. Zasloužil se i o obchvat

6.January » Vyškovský deník
Bývalý starosta Slavkova u Brna Stanislav Koukal zemřel devětadvacátého prosince ve věku třiaosmdesáti let. Ve středu odpoledne o tom informovali zástupci města. Funkci zastával mezi lety 1994 až 1998.

Rezervace Děvín dostane další ochranu. Oblast se rozšíří i o část Rajny

Ohrožený motýl jasoň dymnivkový je jedním z cílů ochrany Děvína na Břeclavsku. Od prvního července se stane národní přírodní rezervací. Už podruhé. Vyhlášení připravuje ministerstvo životního prostředí. Pro turisty se nic nezmění.

Suť vysypal v chráněné oblasti. Černá skládka hyzdí přírodní památku

18.April » Vyškovský deník
/FOTO/ Černou skládku na území Národní přírodní památky Větrníky poblíž obce Letonice zaznamenali místní. Někdo tam navezl stavební suť.

Chráněnou oblast u nás nechceme, bouří se obce kolem Soutoku u Břeclavi

13.February » iDNES.cz
Stejné kolečko jako před deseti lety čeká ochránce přírody. Za starosty vyrazí s návrhem, kudy vést hranici chráněné oblasti Soutok na Břeclavsku. Lidé v obcích se bojí, že už do lesa nebudou smět ani na houby. Další články k tématu: Česko nechrán...

Chráněnou oblast u nás nechceme, bouří se obce kolem Soutoku u Břeclavi

13.February » iRegiony Impuls
Stejné kolečko jako před deseti lety čeká ochránce přírody. Za starosty vyrazí s návrhem, kudy vést hranici chráněné oblasti Soutok na Břeclavsku. Lidé v obcích se bojí, že už do lesa nebudou smět ani na houby.

Unikátní Moravská Amazonie se po letech úsilí stane chráněnou rezervací

22.October » iRegiony Impuls
Na téměř 13 tisících hektarech se rozkládá Moravská Amazonie. Z unikátního koutu přírody na soutoku Moravy a Dyje jsou ale zákonem chráněná pouhá dvě procenta území. I Praha jako hlavní město má toto procento dvojnásobné.

Unikátní Moravská Amazonie se po letech úsilí stane chráněnou rezervací

22.October » iDNES.cz
Na téměř 13 tisících hektarech se rozkládá Moravská Amazonie. Z unikátního koutu přírody na soutoku Moravy a Dyje jsou ale zákonem chráněná pouhá dvě procenta území. I Praha jako hlavní město má toto procento dvojnásobné. Další články k tématu: Če...

Tato informační stránka o Stanislav Koukal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Stanislav Koukal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes