15
new stories - click to show

Robert Osman

Related to

Konference představí, jak přistupovat k tvorbě veřejného prostoru

1.November » asb-portal.cz
Veřejný prostor má nejen fyzický (architektonický), ale také sociální rozměr. Probíhá však při jeho plánování, realizaci a údržbě dialog mezi sociology, architekty a dalšími odborníky? V čem jsou pohledy jednotlivých profesí shodné, v čem se liší ...

„Vzali jsme kolečko betonu a nájezd udělali sami!” Taktickým urbanismem řeší lidé město plné bariér

5.October » RadioWave
Zkusili jste si někdy představit, jak by se váš pohyb po městě změnil, pokud byste byli na vozíku, neslyšeli nebo neměli zrak? Jak město a jeho geografie ovlivňují možnosti lidí a přispívají k nerovnostem mezi nimi, tomu se věnuje obor geografie z...

Jak US firmy a irská vláda financovaly Leninovu diktaturu

31.August » blog.idnes.cz
Bolševické sítě měly v US rozsáhlé působiště v řadách ruských občanů, kteří se přestěhovali do US ( zatímco Američané se do SU nestěhovali, proto zde US neměly žádnou zpravodajskou základnu ).

Za Roosevelta byly US vládní úřady přeplněné Stalinovými agenty

9.July » blog.idnes.cz
GRU rezidentem v US 1929-30 byl Manfred Stern /1896- 2/1954 v gulagu/, Žid z Bukoviny, vystudoval medicínu ve Vídni. Jako rakousko-uherský voják byl zajat carskou armádou a vysvobozen bolševickým pučem 1917, kdy vstoupil do RA.
Milada Horáková - Česká politička

Tato informační stránka o Robert Osman zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Robert Osman" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes