15
new stories - click to show

Martin Pek

Related to

Skateboardový svátek v Praze. První Tury, Habanec má nejblíž k olympiádě

5.October » iSport.cz
Závod mistrovství republiky ve skateboardingu na pražské Štvanici v kategorii street vyhrál Slovák Richard Tury. Druhé místo obsadil Maxim Habanec, který se tak stal českým šampionem a zapsal si 3300 bodů do olympijské kvalifikace.

V neděli na Štvanici pojedou skateboardisté o domácí tituly, favority jsou Pek s Habancem

2.October » Lidovky.cz
V neděli se v Praze uskuteční mistrovství České republiky ve skateboardingu. Na Štvanici budou závodníci bojovat také o body do olympijské kvalifikace. Loňské vítězství v kategorii street se pokusí obhájit Martin Pek, nebude chybět ani druhý elitn...

Vidina Her ztrácí obrysy. Čeští skateboardisté nemohou na důležité kvalifikační závody

13.March » ČT24
Musí to řešit mnoho sportovců. Olympijské hry se blíží a není kde získávat kvalifikační body. Opatření proti šíření koronaviru se týkají také skateboardistů. Úvodní závod sezony v Las Vegas, kam se chystali i Češi Maxim Habanec a Martin Pek, byl z...

Zázraky se dějí: Místo konce se chystá bojovat o letní olympiádu

20.December » Deník.cz
Příběh tohoto „zázraku“ se odvíjel bezmála deset let a završil se letos, kdy skateboardista Martin Pek vyhrál mistrovství České republiky.

Skateboardista Habanec skončil pátý na ME. Beru to jako největší úspěch roku, prohlásil

12.October » ČT24
Skateboardista Maxim Habanec obsadil páté místo na mistrovství Evropy v Nižním Novgorodu. Další čeští závodníci na prvním oficiálním šampionátu kontinentu v disciplíně street skončili v semifinále nebo v kvalifikaci.

Skateboardista Habanec skončil pátý na mistrovství Evropy

12.October » iDNES.cz
Skateboardista Maxim Habanec obsadil páté místo na mistrovství Evropy v Nižním Novgorodu. Další čeští závodníci na prvním oficiálním šampionátu kontinentu v disciplíně street skončili v semifinále nebo v kvalifikaci.

Junkyard park hostil Český skateboardový pohár

13.August » Trutnovinky
Závod odstartovaly juniorské kategorie pod do 9 a do 14 let a hlavně druhá kategorie ukázala výrazný meziroční posun v úrovni ježdění i v disciplíně skatepark. V nejmladších byli v disciplíně street oceněni Casper Machek a Adam Šrail, ve starší ka...

Skateboardový Mystic Cup v Praze vyhráli Caro a Maričevová

1.July » iDNES.cz
Závod světového poháru ve skateboardingu Mystic Cup v Praze na Štvanici vyhrál Peruánec Angelo Caro. Mezi ženami byla ve 25. ročníku v kategorii street nejúspěšnější Ruska Ksenija Maričevová.

Skateboardový Mystic Cup v Praze vyhráli Caro a Maričevová

1.July » Aktuálně.cz
Závod světového poháru ve skateboardingu Mystic Cup v Praze na Štvanici vyhrál Peruánec Angelo Caro.

Českým skateboardistům se v první olympijské kvalifikaci příliš nedařilo

30.May » ČT sport
Čeští skateboardisté mají za sebou úvodní závod olympijské kvalifikace. Na lepší výsledky si ale budou muset ještě počkat. Ani jeden z trojice Martin Pek, Maxim Habanec, Jan Navrátil nepostoupil v Londýně do hlavní soutěže.

Čeští skateboardisté v první olympijské kvalifikaci nevyjeli ani bod

23.May » ČT sport
Čeští skateboardisté mají za sebou úvodní závod olympijské kvalifikace. Na první body do žebříčku si ale budou muset ještě počkat. Ani jeden z trojice Martin Pek, Maxim Habanec, Jan Navrátil nepostoupil v Londýně do hlavní soutěže.

V každém tréninku se snažím dostat do flow, říká skateboardista Martin Pek

7.May » Zet.cz
Český reprezentant ve skateboardingu Martin Pek říká, že se každý den snaží dobře naladit. Při každém tréninku se pokouší dostat do flow a dosáhnout tak nejlepších výkonů. Dostat se do flow je složitější podle Peka s rostoucí únavou. Únava rovněž ...

Tato informační stránka o Martin Pek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Pek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes