15
new stories - click to show

Vítězslav Řehulka

Related to

Na křty se v roce pandemie čekalo déle, uskutečnit se jich mohlo jen 14.600

29.March » cirkev.cz
Omezení života v důsledku pandemie se v roce 2020 projevilo i na počtu udělených svátostí. Katolických křtů bylo vloni 14.600, což je o čtvrtinu méně, než je dlouhodobý průměr. Již vloni o Velikonocích se katechumeni připravující na křest nedočkal...

Postiženého Standu podpořilo přes 600 lidí. Vyběhali mu auto

30.October » TV Polar
U kostela svatého Ducha v Ostravě-Zábřehu se běhalo pro dobrou věc. Do benefičního běhu pro Standu se zapojilo rekordní počet lidí všech věkových kategorií.

VIDEO: Motorkáři měli v Ostravě mši, kněz pak požehnal jejich strojům

Jediný den v roce patří kostel svatého Ducha v Ostravě-Zábřehu výhradně motorkářům. Už po dvanácté se tam ve středu sešli na mši a farář Vítězslav Řehulka jim a jejich motocyklům požehnal, aby jezdili bez nehod.

VIDEO: Motorkáři měli v Ostravě mši, kněz pak požehnal jejich strojům

8.May » iDNES.cz
Jediný den v roce patří kostel svatého Ducha v Ostravě-Zábřehu výhradně motorkářům. Už po dvanácté se tam ve středu sešli na mši a farář Vítězslav Řehulka jim a jejich motocyklům požehnal, aby jezdili bez nehod. Další články k tématu: Třiadvacetil...
Jan Pavel II. - 264. papež
Jakub Janda - Český skokan na lyžích
KSČM - Levicová politická strana

Tato informační stránka o Vítězslav Řehulka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vítězslav Řehulka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes