15
new stories - click to show

Michal Staněk

Related to

Pendler se soudil se státem kvůli testům na hranicích. Prohrál

14.November » Seznam Zprávy
Ústavní soud posuzoval nárok pracovníka na odškodnění za to, že musel loni na jaře ze svého platit PCR test, bez kterého nemohl překročit hranice a vyjet do zaměstnání v Německu. Je to úkol pro obecné soudy, stojí v rozhodnutí.

Produktové novinky bank v říjnu aneb co nového pro nás banky připravily?

4.November » Finparáda
Přinášíme vám pravidelnou informaci o tom, jaké produktové změny a inovace banky provedly za uplynulý měsíc. Novinky v průběhu října letošního roku oznámily Česká spořitelna, Equa bank, Fio banka, mBank, MONETA Money Bank...

Bezpečná karta na internet. mBank má virtuální předplacenku

15.October » Peníze.cz
Klienti mBank si nově mohou v mobilní aplikaci nebo internetovém bankovnictví sjednat eKartu – virtuální kartu určenou pro platby na internetu. Jde o dobíjecí kartu, která není přímo spojená s běžným účtem.

mBank má eKartu, chová se jako předplacená karta pro platby na internetu

14.October » Měšec.cz
Novinku v podobě speciální platební karty představila ve středu 13. 10. 2021 mBank. Jmenuje se eKarta a technicky vzato jde o debetní, viruální, předplacenou platební kartu Visa k účtu mBank. Karta fuguje od účtu odděleně, peníze na ni musíte přev...

Giga sumec z Česka o váze 95 kilo a délce 251 čísel! Mrkněte na fotky fascinujícího obra!

29.September » InRybar.cz
Rybář Michal Staněk zažil životní výpravu! Tenhle lovec totiž dokázal na jezeře Poděbrady, které leží nedaleko Olomouce, ulovit fascinujícího sumce!

Rekordní obr na Poděbradech! Rybář chytil sumce dlouhého 251 cm

27.September » Olomoucký deník
Byl to vysilující souboj. Když dravec v osm hodin večer zabral na plotici obecnou, tušil Michal Staněk z Olomouce, že by mohlo jít o velkou rybu. Na břeh jezera dostal kapitální úlovek po více než půl hodině. Poděbrady mu v neděli vydaly doposud n...

Gigantický sumec na Poděbradech. Málem jsem se vyvrátil, řekl šťastný rybář

27.September » Olomoucká Drbna
Neskutečný zážitek a životní boj s obří rybou přinesl nedělní večer Michalu Staňkovi z Olomouce. Z jezera na Poděbradech se mu podařilo s pomocí přátel vytáhnout gigantického sumce velkého, po změření a zvážení byly míry ohromující - 251 cm a 97 k...

Za testy na hranicích odškodnění nebude. Spor míří k Ústavnímu soudu

5.August » Seznam Zprávy
Přeshraniční pracovník neuspěl u soudu s žalobou na odškodnění za to, že musel loni na jaře hradit ze svého PCR test, aby směl vycestovat do zaměstnání v Německu. Jeho advokát se nevzdává a chce, aby spor posoudil Ústavní soud.

Hurá na dovolenou do zahraničí! S mBank navíc výhodněji

24.June » E15.cz
Spousta Čechů se letos v létě chystá na dovolenou – a konečně i do zahraničí. Před takovou cestou ale vždy vyvstane otázka, zda je lepší mít s sebou hotovost v cizí měně, nebo platit kartou. Klientům mBank se rozhodně vyplatí druhá možnost!

Nezákonná opatření podepsali ministři. Za škody odpovědní nejsou, říká právník

31.May » Seznam Zprávy
Od začátku vláda podceňuje právní rámec boje s pandemií covidu-19, politická odpovědnost jde za ní, tvrdí oslovení experti. Naopak žádost o náhradu škod by měla být adresována na Ministerstvo zdravotnictví.

Pendleři nemají nárok na náhradu škody za testy na Covid-19, rozhodl soud

27.May » Měšec.cz
[5 minut čtení] Pendler neuspěl ve sporu se státem o náhradu škody za loňské povinné testování na Covid-19. Šlo o první spor rozhodovaný v souvislosti s pandemií. Věc zřejmě zamíří k Ústavnímu soudu. Jedná se o precedentní rozsudek ve vztahu k § 3...

Sezemice se bojí D35 bez přivaděčů. Je to drastické, říká starosta

28.April » iDNES.cz
Řidiči v Pardubickém kraji se v polovině prosince dočkají otevření první části dálnice D35 z Opatovic nad Labem do Časů. Zároveň je jisté, že ještě dlouho nebudou postaveny dva přivaděče, které měly ochránit před náporem dopravy Sezemice a Rokytno.
Jan Chvojka - Poslanec za ČSSD
Petr Pithart - politik - KDU - ČSL
Václav Klaus - 2. prezident ČR
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice
ODS - Politická strana
Václav Havel - První prezident České republiky
KSČM - Levicová politická strana
ČSSD - Přední levicová politická strana
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19

Tato informační stránka o Michal Staněk zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Staněk" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes