15
new stories - click to show

Václav Straka

Related to

Svérázného dědu si musel pro Tomáše Holého režisér vydupat. Měl totiž jednu ‘vadu‘ – byl zásadový. Tajnosti slavných

31.July » KrajskeListy.cz
VIDEO Zatímco zvídavého malého Pražáka Vaška psali tvůrci slavné šumavské filmové trilogie Tomáši Holému ‘na tělo‘, kolem obsazení jeho dědečka, hajného Straky, se rozpoutala málem válka. Režisér si totiž vyhlédl herce, který nešel mocipánům pod nos.

Zmijovec a užovník? Kytky pro nepřítele

20.April » Ahaonline.cz
Smrdí tak, že s nimi v místnosti není k vydržení. Přesto mají zmijovce a užovníky díky unikátnímu květu v oblibě pěstitelé i botanické zahrady. Ve strakonickém zahradnictví vykvetly tyto páchnoucí rostliny současně.

Stavba mostu ve Valech lidem komplikuje život

/FOTOGALERIE/ Kvůli stavbě mostu ve Valech musí řidiči jezdit objížďkou. „Není to však nic proti tomu, co může přijít po jeho dokončení,“ obávají se obyvatelé Mělic.

Stavbaři prohlubují Vltavu u Karlova mostu, archeologové mapují základy Juditina mostu

9.July » Naše voda
Speciální stavební stroje již od ledna v Praze prohlubují koryto Vltavy, aby bylo možné na lodě nakládat těžší náklady. Projekt je součástí komplexního zvýšení plavebních parametrů Vltavské vodní cesty z Mělníka do Prahy. Oznámil to Václav Straka ...

Starý most ve Valech zatím stojí, ale motoristé už neprojedou

Starý most přes Labe ve Valech na Přeloučsku, který bude nahrazen novým, širším a vyšším mostem, zatím stojí. Stavba nabrala mírné zpoždění.

Tržná rána z mouky tak reálná, že žena musela do nemocnice. Trénink zdravotníků popisuje maskér Červeného kříže

10.June » Seznam Zprávy
Václav Straka je jedním z maskérů Českého červeného kříže. Jeho prací je nejen modelovat zranění tak, aby pro nácvik zdravotníků vypadala co nejreálněji, ale podílí se také na vytváření celé nahrané situce, a to včetně školení figurantů.
Tomáš Baťa - Česko-kanadský podnikatel

Tato informační stránka o Václav Straka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václav Straka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes