Eset Robert Šuman

Vztahuje se k

Počítačový virus WannaCry jsme v Česku zapudili včas

16.května » Deník.cz
Nový počítačový virus, který se od pátku minulého týdne šíří po sítích jako lavina, není z globálního hlediska podle společnosti antivirové společnosti ESET příliš nebezpečný. Pozornost však upoutává právě extrémně rychlým šířením.

Uniklá data z MZV mohou sloužit k dalším útokům

Únik dat z e-mailů na ministerstvu zahraničí může podle expertů na počítačovou bezpečnost sloužit při budoucích útocích. Přestože stále není zřejmé, jaká data unikla, útok nelze bagatelizovat. ČTK to řekl vedoucí pražského detekčního a analytickéh...

Ukradená data "od Zaorálka" mohou sloužit k dalším útokům

2.února » Týden.cz
Únik dat z e-mailů na ministerstvu zahraničí může podle expertů na počítačovou bezpečnost sloužit při budoucích útocích. Přestože stále není zřejmé, jaká data unikla, útok nelze bagatelizovat.

Uniklá data z MZV mohou sloužit k dalším útokům

2.února » globe24.cz
Praha - Únik dat z e-mailů na ministerstvu zahraničí může podle expertů na počítačovou bezpečnost sloužit při budoucích útocích.

Uniklá data z MZV mohou podle experta sloužit k dalším útokům

2.února » EuroZprávy.cz
Praha - Únik dat z e-mailů na ministerstvu zahraničí může podle expertů na počítačovou bezpečnost sloužit při budoucích útocích.

Eset Security Days 2016 poprvé v Praze

Informace o nejnovějších trendech v oblasti digitální bezpečnosti a aktuální kybernetické hrozby zazněly na odborné konferenci Eset Security Days 2016, která minulý týden proběhla v Praze. Speciálním hostem akce, která si v ČR odbyla premiéru, byl...

ESET Security Days: Bez antivirů by internet přestal existovat, věří Miroslav Trnka

23.května » FeedIT.cz
Spoluzakladatel společnosti ESET byl jedním z hostů odborné konference ESET Security Days (TZ) Celý příspěvek →

Tato informační stránka o Eset Robert Šuman zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eset Robert Šuman" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes