15
new stories - click to show

Barbora Vyskočilová

Related to

Barbora Vyskočilová: usměvavá barmanka z Ulice

13.December » KINOTIP2.cz
Barbora Vyskočilová si do Ulice odskočila z divadelních prken. V televizi ji diváci mají šanci vídat v nekonečném seriálu Ulice, kde účinkuje už od roku 2009.

Dny Prahy 15: Tréninkový den a kino

9.September » Pražský patriot
V sobotu 11. září s v rámci Dnů Prahy 15 vyzkoušíte různé sporty pro své děti i pro sebe a podívat se můžete na film Bábovky.

V sobotu začínají Dny Prahy 15

7.September » Pražský patriot
Radnice Prahy 15 zve jako každoročně na podzim na Dny Prahy 15. Od 11. do 19. září na návštěvníky čeká mnoho kulturních i sportovních akcí. Na své si přijdou děti, milovníci filmů, sportovci, senioři a celé rodiny.

Začátek školního roku zpestří školákům i rodičům rodinný den v Galerii Butovice

1.September » Pražský patriot
Zpříjemnit konec prázdnin a návrat do školních lavic a do kanceláří plánuje Obchodní centrum Galerie Butovice. Na první zářijovou sobotu připravilo centrum ve svých vnitřních i vnějších prostorách pestrý program, ve kterém si na své přijde celá rodi…

Dětské dopoledne: Inspektorka Navšepřišlová bude znovu zasahovat

30.August » Pražský patriot
V prvním patře obchodního centra Palladium představí v sobotu 4. září od 10 do 10:45 hodin Barbora Vyskočilová svou v pořadí již čtvrtou autorskou pohádku divadla Vocaď Pocaď, která je určena pro nejmenší obecenstvo.

Paralelní vesmíry

15.September » Praha 12
DIVADLO PRO DOSPĚLÉ Divadelní love story. Hrají: Barbora Vyskočilová a Ondřej Novák. Vstupné: 250 Kč, senioři 160 Kč - počet vstupenek pro seniory je omezen. Vstupenky jsou již v prodeji.

Komediomat

24.July » ČRo
V netradičně komponovaném večeru nazvaném Kabaret v éteru, se tentokrát představí improvizační skupina, vystupující v pořadu nazvaném Komediomat. S tvorbou této sku...

Lady Oskar

22.January » Informuji.cz
II. předst. sk . B DIVADLO KALICH PRAHA Hrají: Jana Paulová, Ladislav... | Třebíč - (2020-02-12 19:00:00 - 2020-02-12 00:00:00)

Baby boom na Nově pokračuje i letos: Barmanka z Ulice čeká první dítě

29.January » Super.cz
Herečka Barbora Vyskočilová, kterou televizní diváci znají jako barmanku Dominiku v Ulici, se těší na prvního potomka. Těhotenství se přitom Báře sešlo se seriálovým scénářem. To se ale herečka dozvěděla až dodatečně.

Hodnocení uživatelů: Dokonalá pitomost (Divadlo NaHraně) - 70 % [J.anek]

4.January » i-divadlo.cz
Zajímalo by mě, kdo z divadla NaHraně složil svářečské zkoušky... Tentokrát je kovu opravdu hodně. A pracuje se s ním opravdu vynalézavě. Zamotaný příběh ze života anglické smetánky baví svou hravostí, převleky, svéráznými figurkami. Temperamentu Ba…

Tato informační stránka o Barbora Vyskočilová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Barbora Vyskočilová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes