15
new stories - click to show

Josef Balvín

Related to

Německy mluvící divadla hrála o podivné době

7.December » Novinky.cz
Konference nepřítomných v pražském prostoru DOX+ uzavřela v pondělí 26. ročník Pražského divadelního festivalu německého jazyka. Od 15. listopadu nabídl divákům osm titulů z Německa, Rakouska i Česka a další v doprovodném programu.

AUFgeschlossen (No. 3)

2.December » Divadelní noviny
Včera se předávala Cena Josefa Balvína. Získala ji magická inscenace režiséra Miroslava Bambuška Moje říše je z tohoto světa, kterou připravil ve svém domovském Studiu Hrdinů v Praze. V hlavní roli exceluje Saša Rašilov.

Každý rok uvolní Černošín milion korun na kostel - FOTKY!

14.March » QAP.cz
Od roku 2016 patří kostel sv. Jiří v Černošíně městu. A od té doby do kostela město investuje 1 milion korun ročně. Opravena je už ohradní zeď, okna, vnitřní interér, elektřina, omítky, věžní ozdoba, teď došlo i na dřevěné prvky.

Potřebuji peníze na pohonné hmoty a součástku do lodi, řekl ženě podvodník

4.March » QAP.cz
Chci půjčit 100 000 Kč na pohonné hmoty do vrtulníku a na zaplacení součástky do lodi. S touto žádostí vyrukoval na mladou dívku doposud neznámý pachatel prostředníctvím sociální sítě.

Kašna Velbloud se konečně dočká opravy

4.March » QAP.cz
Kašna Velbloud na plzeňském náměstí Republiky, v jejíž žulové nádobě na vodu se v loňském roce na jaře objevily velké praskliny, se do konce března dočká slíbené opravy.

U Stříbra zase rostou černé skládky, pracovníci lesů se rozčilují - FOTKY!

4.March » QAP.cz
Stříbro má sice sběrný dvůr a v dosahu pár kilometrů další místa na odložení odpadu, přesto jsou mezi námi lidé, kterým je zatěžko svůj odpad odvézt na správné místo a raději ho vyklopí kousek za humny v lese.

Umřel jim soudruh

19.July » blog.idnes.cz
Traduje se taková historka z divadelního zákulisí. Kdysi v dobách, kdy se Divadlo na Vinohradech jmenovala Divadlo československé armády, měla být uvedena hra z dob Slovenského národního povstání Ohně na horách.

Literární vyhlídky (13. až 19. ledna)

13.January » Literární noviny
Nadcházející týden nabídne nejen v Praze celou řadu zajímavých literárních akcí – kromě autorských čtení a představování (převážně ještě loňských) knižních novinek mezi nimi nechybí uvedení nové knižní edice (Hry Václava Havla do kapsy) nebo křest b…

Tato informační stránka o Josef Balvín zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Balvín" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes