Romana Bujáčková

Related to

Provoz zlínské zoo má pozitivní dopad na regionální i celostátní ekonomiku

22.October » Zlin.cz
ZLÍN - Zoo Zlín patří mezi nejoblíbenější turistické destinace České republiky, je však také velkým přínosem pro regionální a celostátní ekonomiku. Serveru Zlin.cz to oznámila mluvčí Zoo Zlín Romana Bujáčková.

Ve zlínské zoo se chystá poslední večerní prohlídka

15.October » Zlin.cz
ZLÍN - V pátek 18. října se ve zlínské zoo uskuteční poslední letošní večerní lampionová prohlídka. Serveru Zlin.cz to uvedla muvčí Zoo Zlín Romana Bujáčková.

Zlínská zoo bude mít v areálu deset nových afrických soch

11.October » Zlin.cz
ZLÍN – Deset nových afrických soch ozdobí areál zlínské zoo. V létě je vytvořili řezbáři z Nigérie a Gabonu, řekla serveru Zlin.cz mluvčí zoo Romana Bujáčková.

Zlínská zoo zve na první letošní lampionovou prohlídku

3.October » Zlin.cz
ZLÍN - Zlínská zoo tento pátek 4. října nabídne letošní první večerní lampionové prohlídky zoo a zámku Lešná. Návštěvníci tak budou mít šanci zavítat do areálu zahrady ve zcela netradiční dobu a zažít její večerní atmosféru, serveru Zlin.cz to sdě...

Chovatelé zlínské zoo si oddechli, vzácní gauři indičtí poprvé vstoupili do své nové ubikace

2.October » Zlin.cz
ZLÍN - Čtveřice mladých gaurů, které zlínská zoo získala z Indie, poprvé po náročném transportu vstoupila do své nové ubikace. Jak serveru Zlin.cz sdělila mluvčí Zoo Zlín Romana Bujáčková, šlo o velmi významný moment.

Zlínská zoo přivítala 600 000. návštěvníka

1.October » Zlin.cz
ZLÍN - V neděli 29. září prošel branou zlínské zoo jubilejní 600 000. návštěvník. Stala se jím Jana Kukulová z Prahy, která do zoo zavítala se svou rodinou, serveru Zlin.cz to oznámila mluvčí Zoo Zlín Romana Bujáčková.

Další radost zlínské zoo: 600 000. návštěvník

30.September » Zlínský deník
Branou zlínské zoo v neděli 29. září prošel jubilejní 600 000. návštěvník. Stala se jím paní Jana Kukulová z Prahy, která do zoo zavítala se svou rodinou.

Zlínská zoo očekává návštěvníka s pořadovým číslem 600 tisíc

28.September » Zlin.cz
ZLÍN – Zoo ve Zlíně očekává o víkendu návštěvníka s pořadovým číslem 600 tisíc. Poprvé tak na konci hlavní sezóny překoná hranici 600 tisíc, řekla serveru Zlin.cz mluvčí zahrady Romana Bujáčková.

Zlínská zoo získala nejmohutnější tury na světě

24.September » Týden.cz
Zlínská zoologická zahrada získala z indické zoo gaury indické, nejmohutnější tury na světě. Poprvé po téměř 60 letech se tak do Evropy podařilo dovézt tato zvířata přímo z jejich domoviny, sdělila mluvčí zlínské zahrady Romana Bujáčková.

Zlínská zoo získala gaury indické, nejmohutnější tury na světě

24.September » Agris
Zlínská zoologická zahrada získala z indické zoo gaury indické, nejmohutnější tury na světě. Poprvé po téměř 60 letech se tak do Evropy podařilo dovézt tato zvířata přímo z jejich domoviny, sdělila dnes ČTK mluvčí zlínské zahrady Romana Bujáčková.

Zlínská zoo získala vzácné gaury indické, největší tury na světě

24.September » Zlin.cz
ZLÍN - Zlínská zoo slaví významný mezinárodní úspěch. Po dlouhých měsících usilovné práce a jednání sem přicestovali gauři indičtí, nejmohutnější tuři na světě, serveru Zlin.cz to řekla mluvčí Zoo Zlín Romana Bujáčková.

Aligátoři ze zlínské zoo jsou opět v teple, ven se vrátí až příští rok v létě

18.September » Zlin.cz
ZLÍN - Tři aligátoří samice, které si celé léto užívaly prostornou nádrž před zámkem Lešná, jsou už v teple. Pracovníci zoo aligátoří samice Zubajdu, Rozárku a Milenu přestěhovali do chovatelského zázemí, serveru Zlin.cz to řekla mluvčí Zoo Zlín R...
Květa Fialová - Česká herečka

Tato informační stránka o Romana Bujáčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Romana Bujáčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes