Soňa Červená Česká herečka a operní pěvkyně

Related to

Ocenění Kennedy Centra rakouským a maďarským umělcům předal Karel Komárek

27.June » Deník.cz
Zlaté medaile Mezinárodního výboru Kennedy centra pro kulturu převzali v minulých dnech rakouský herec a držitel dvou Oscarů Christoph Waltz, Iván Eröd, rakouský hudební skladatel, hlavní dirigent Clevelandského orchestru Franz Welser-Möst a prezi...

Jiří Černý: Soňa Červená ovoněla pražský Ungelt Paříží

17.June » Bleskově.cz
Mít Soňu Červenou je dar od divadelních bohů. Ve třiadevadesáti letech nyní začala pravidelně vystupovat v písňovém recitálu s klavíristou.

Hvězdy stříbrného plátna a jejich lesk a bída ožívají v Muzeu Kroměřížska

7.June » Novinky.cz
Sláva, úspěchy, skandály i pády nejznámějších filmových a divadelních herců a hereček - to jsou hlavní témata „retro“ výstavy Hvězdy stříbrného plátna, která je od 14. května do 23. června k vidění v Galerii v podloubí v budově Muzea Kroměřížska n...

Festival Opera Nova 2019

6.June » Opera PLUS
K Nové scéně Národního divadla současná opera patří a v minulé sezóně vznikla myšlenka toto spojení dále prohloubit uspořádáním festivalu věnovaného aktuální operní tvorbě. … The post Festival Opera Nova 2019 appeared first on OperaPlus .

Festival Opera Nova 2019 zahájí jeho patronka Soňa Červená

5.June » Týden.cz
Patronkou prvního ročníku přehlídky současného hudebního divadla Opera Nova bude legendární pěvkyně Soňa Červená. Festival navazující na loňský nultý ročník se uskuteční ve dnech 23. až 27. června na Nové scéně v Praze, v kostele sv. Anny na Anens...

Festival Opera Nova 2019 zahájí jeho patronka Soňa Červená

Praha - Patronkou prvního ročníku přehlídky současného hudebního divadla Opera Nova bude legendární pěvkyně Soňa Červená. Festival navazující na loňský nultý ročník se uskuteční...

Nová přehlídka nové opery

K Nové scéně Národního divadla současná opera patří a v minulé sezóně vznikla myšlenka toto spojení prohloubit uspořádáním festivalu věnovaného aktuální operní tvorbě. Tak vznikl festival a přehlídka současného hudebního divadla Opera Nova.

Soňa Červená: Nezastírejme věk pošetilým chováním a oblékáním

27.May » i60.cz
Operní pěvkyně Soňa Červená (93) slavila letos v pražském divadle Ungelt se svým recitálem obrovský úspěch. Její aktivitu jí mohou závidět i ti, kterým je třeba o polovinu méně let.

Opera Národního divadla a Státní opera se bouří proti novému šéfovi

15.May » Novinky.cz
Otevřeným dopisem adresovaným řediteli pražského Národního divadla Janu Burianovi vyjadřují zaměstnanci a výkonní umělci Opery Národního divadla a Státní opery znepokojení nad současnou kritickou situací v obou institucích.

Soňa Červená: Stýskání zažehnáno

5.May » Opera PLUS
Četba ze stejnojmenné knihy, ve které účinkují Soňa Červená, Pavlína Štorková a Miroslav Zavičár, byla vydaná na 2 CD v rozhlasová úpravě a režii Jana Sklenáře. The post Soňa Červená: Stýskání zažehnáno appeared first on OperaPlus .

Tato informační stránka o Soňa Červená zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Soňa Červená" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes