Alexandra Dvornikova

Vztahuje se k

02.02.2018 - Volgograd, Rusko: Oslavy 75. výročí vítězství u Stalingradu

6.února » valka.cz
Autor: Gebirgsjäger Datum: 06.02.2018 16:55:37 Ve Volgogradu (dříve Stalingrad) se konala vojenská přehlídka u příležitosti 75. výročí porážky nacistů sovětskou armádou v bitvě u Stalingradu. Přehlídky se pod velením generála Alexandra Dvornikova,...

Na jihu Ruska začala velká velitelsko-štábní cvičení

Vojáci 49. armády na Kubáni zahájili velitelsko-štábní cvičení na zemi pod vedením velitele vojsk Jižního vojenského okruhu Alexandra Dvornikova, oznámil vedoucí tiskové služby okruhu Vadim Astafjev.

Začala nenadálá prověrka bojové pohotovosti Kaspické flotily

Lodě ruské Kaspické flotily vypluly na moře v rámci nenadálé prověrky bojové pohotovosti pod vedením velitele vojsk Jižního vojenského okruhu generálplukovníka Alexandra Dvornikova, oznámil v úterý novinářům náčelník tiskové služby Jižního vojensk...

Zdroj: Byl jmenován nový velitel skupiny ruského letectva v Sýrii

Novým velitelem ruské skupiny vojsk v Sýrii se stal generálporučík Alexandr Žuravljov. Agentuře RIA Novosti to sdělil informovaný zdroj.

Tato informační stránka o Alexandra Dvornikova zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alexandra Dvornikova" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes