15
new stories - click to show

Petr Matějíčka

Related to

Naši studenti pomohli urychlit vyhledání člověka, co volá o zdravotnickou pomoc a nezná svoji polohu

18.June » T-UNI
Sanitka dorazí rychleji, navzdory tomu, že volající neví přesně, kde se nachází. Díky studentům Fakulty zdravotnických studií TUL (FZS), kteří doplnili tisíce nových bodů do systému lokaliza...

Defibrilátory zachraňují životy turistů v českých horách i Libereckém kraji

Je neděle, krátce před půl třetí odpoledne. Zhruba sto metrů pod vrcholem Sněžky kolabuje starší muž. Na místo vyráží horská služba, která je zrovna na cestě k záchraně lehce zraněného cyklisty.

Řidička na přechodu v Růžodole smetla patnáctiletou dívku. Ta je ve vážném stavu

V Liberci srazilo dnes odpoledne auto na přechodu pro chodce zhruba patnáctiletou dívku. Záchranáři ji ve velmi vážném stavu převezli do traumacentra liberecké nemocnice.

FOTO: Na mostě pod Kauflandem se odpoledne srazila tři auta

Tři osobní auta se srazila na mostě v ulici Letná v pondělí krátce před sedmnáctou hodinou. Na místě zasahovaly všechny jednotky integrovaného záchranného systému.

Vlak na přejezdu smetl dodávku. Řidič utrpěl mnohačetné zlomeniny

27.May » iRegiony Impuls
Četné zlomeniny utrpěl řidič dodávky, která se kolem sedmé hodiny ráno srazila s vlakem na přejezdu ve Stráži nad Nisou. Souprava jela od Liberce na Frýdlant. Provoz na trati stojí, dopravu zajišťují náhradní autobusy.

Po kraji rozmístí další desítky defibrilátorů. Když zachrání jeden život, má to smysl, říká záchranář

Celkem 84 přenosných defibrilátorů (AED) už bude brzy rozmístěno po celém Libereckém kraji. Používají je policisté, hasiči, ale jsou třeba i v Jizerkách na Kneipě a další budou na vybraných hradech a zámcích. Zkrátka na místech, kam se záchranářům...

Defibrilátory jsou nově na dvou místech v Jizerských horách

21.February » zdravi.euro.cz
Na dvou frekventovaných místech v Jizerských horách jsou nově umístěny defibrilátory, které zvyšují šanci na přežití pacienta v případě srdečních obtíží a bezvědomí. Jsou u kiosků na Knajpě a na Hřebínku, kam se záchranáři složitě dostávají. Jde o...
Přemysl Sobotka - politik - ODS
ŠKODA AUTO a.s. - Automobilová výroba a výroba dopravních prostředků

Tato informační stránka o Petr Matějíčka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Matějíčka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes