Osa Moskva

Vztahuje se k

Napravíme, co napáchaly USA. Rusko s Íránem jednají o nových poměrech na Blízkém východě

14.července » ParlamentniListy.cz
Na Blízkém východě vzniká koalice pod vedením Ruska a Íránu. Zajistit má prý bezpečnost nejen v regionu, ale i na celém světě. Napravuje také „negativní roli Spojených států v oblasti“.

FrontPage Magazine píše o biblické zhrozbě osy Rusko-Turecko-Írán!

23.srpna » prvnizpravy.cz
Rusko se rychle sbližuje s Tureckem a Íránem, čímž zvyšuje svůj strategický vliv na Středním východě. Osa Moskva-Teherán-Ankara hrozí vytlačením Spojených států z oblasti.

Pod praporem humanity se chystá genocida. Vy zrádní ubožáci, my porazili Tatary, Mongoly, nacisty a zvládneme i muslimskou inva

ROZHOVOR Analytik Martin Koller pro ParlamentníListy.cz rozebírá nejnovější dění na světové scéně. Nebezpečí prý stále stoupá.Třeba i takovými akcemi, která se odehrála o víkendu na Máchově jezeru.

Dugin: Turečtí politici mi dali najevo, že Turecko zvažuje vystoupení z NATO

23.července » Nová republika
Geo 23.7.2016 Eurasia24 Ruský politolog Alexandr Dugin Geo, Eurasia24.cz Foto: Geo, Eurasia24.cz může o dění v Turecku hovořit zasvěceně. Mimo jiné proto, že před deseti lety napsal „prorockou“ publikaci Osa Moskva – Ankara, ale také proto, že osu...

Walter Laqueur Putin a putinismus

19.května » Literárky
Kniha historika a politologa, který se ruským tématem zabývá už několik desetiletí, hledá odpovědi na otázku, jak lze vnímat prezidenta Putina a fenomén putinismu, který nabývá na čím dál větší síle.

Tato informační stránka o Osa Moskva zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Osa Moskva" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes