15
new stories - click to show

Tomáš Petrák

Related to

Obec Černouček se stala turistickým lákadlem. Lidé se chodí dívat na dům nového prezidenta Petra Pavla

10.March » Český rozhlas
Nedaleko Roudnice nad Labem leží obec Černouček. Donedávna toho lidé z jiných koutů Česka o malé obci s necelými 300 obyvateli příliš nevěděli. To se ale zásadně změnilo. V obci totiž bydlí nový prezident Petr Pavel s manželkou. Lidé teď míří na tam…

Obec Černouček se zapsala na turistickou mapu Česka. Může za to nový prezident

10.March » ČRo Sever
Nedaleko Roudnice nad Labem leží obec Černouček. Donedávna toho lidé o ní příliš nevěděli. To se ale zásadně změnilo. Bydlí tam totiž prezident Petr Pavel s manželkou.

Rychnovsko trápí nedostatek zubařů. Lidé proto musí často jezdit za ošetřením i desítky kilometrů

13.September » ČRo Hradec Králové
Není moc lidí, kteří chodí rádi k zubaři, ale na Rychnovsku jsou obce, kde by lidé moc rádi na křeslo stomatologa usedli, ale nemají šanci. Stomatologů v tomto regionu ubývá. Někde není ordinace vůbec a tam, kde je, většinou nové pacienty nepřijímá.…

Zubaři scházejí hlavně na Rychnovsku, třetina se navíc chystá do penze

21.March » iDNES.cz
Najít zubaře je i v Královéhradeckém kraji čím dál těžší. Nejhorší situace je na Rychnovsku, kde odchod do penze ohlásila až třetina stomatologů. Noví nepřicházejí, raději si otevírají ordinace ve velkých městech. Další články k tématu: Krize v Rych…

Zubaři scházejí hlavně na Rychnovsku, třetina se navíc chystá do penze

21.March » iRegiony Impuls
Najít zubaře je i v Královéhradeckém kraji čím dál těžší. Nejhorší situace je na Rychnovsku, kde odchod do penze ohlásila až třetina stomatologů. Noví nepřicházejí, raději si otevírají ordinace ve velkých městech.

Zubařům v kraji zvoní umíráček

26.February » Krkonošský deník
Trutnov - Najít ve východních Čechách zubaře se rovná zázraku. Hlavně v malých obcích a městech jich chybí desítky. Jen loni jich skončilo 13. S bolavými zuby tak musí lidé jezdit do větších měst.

Zubařům v kraji zvoní umíráček

26.February » Hradecký deník
Královéhradecký kraj - Najít ve východních Čechách zubaře se rovná zázraku. Hlavně v malých obcích a městech jich chybí desítky. Jen loni jich skončilo 13. S bolavými zuby tak musí lidé jezdit do větších měst.

Diváci Ordinace zuří kvůli čachrům v obsazení: Nový Toník nemá šťávu! Není to ono

25.January » Blesk.cz
Diváci seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jsou neúprosní. Nejenže jim neušlo přeobsazení malého Toníka, ale dokonce některé z nich tato změna i pořádně naštvala. Nový představitel se jim ani trochu nelíbí!

Přiznané a tajné přeobsazení v Ordinaci: Koho vyměnili?!

25.January » Aha!
Velká spotřeba dětí! I to se děje v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Původního syna Dany Morávkové (47) a Jana Čenského (57) Toníka v podání Lukáše Hrabáka (14) dnes hraje Tomáš Petrák (13) a v roli potomka Michaely Badinkové (39) se tajně vystř…

Bouře kvůli NOVÉMU TONÍKOVI v Ordinaci: Víme, co na to říká náhradní herec!

24.January » eXtra.cz
Herectví mu začalo lézt krkem, chtěl se stát sportovcem. Když se Lukáš Hrabák (13) rozhodl, že v Ordinaci v růžové zahradě končí, museli najít za Toníka náhradu. A tak přišel Tomáš Petrák (12), který syna Zdeny a Davida Suchých ztvárňuje od letošníh…

Původní Toník ZMIZEL Z ORDINACE: V tichosti ho nahradili!

10.January » eXtra.cz
Noví herci nepřišli do Ordinace v růžové zahradě jen coby nové postavy. Vyměněn musel být i představitel Toníka Suchého, protože původní protagonista Lukáš Hrabák (13) už s ním nechtěl mít nic společného. Všimli jste si toho?

V seriálu dostala nového syna, ten vlastní se odstěhoval: Péťa Dany Morávkové odjel studovat do Anglie

8.January » Super.cz
Herečka Dana Morávková (47) a její manžel, hudebník Petr Malásek, si zvykají na domácnost ve dvou. Jejich syn Péťa si totiž splnil sen a odjel studovat do zahraničí.
Zdeněk Dolanský - Český herec

Tato informační stránka o Tomáš Petrák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Petrák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes