15
new stories - click to show

Alexander Shonert

Related to

Wim Hof nebo Nikodém? Jako rozdíl mezi jógou a plaváním, přibližují otužilci

7.February » Rádiožurnál
Stejně jako na celém světě tak i v Česku se prosazuje moderní metoda otužování podle Wima Hofa, založená na dechových cvičeních. Co je lepší: Wim Hof nebo Alfred Nikodém?

Hudební slavnosti pokračují o víkendu na náměstí, v zahradě, synagoze i divadle

Krnovské hudební slavnosti pokračují ve čtvrtek 3. září v synagoze. Zde se v rámci projektu Židovské housle představí v 18 hodin houslista Alexander Shonert, který coby interpret židovské hudby získal uznání v Izraeli a je laureátem světové soutěž...

Malý židovský festival: Koncert v obřadní síni radnice

26.February » Pražský patriot
Muzika Judaika a Praha 9 uvádí 26. března koncert v rámci 9. ročníku mezinárodního židovského festivalu MAŽIV.

Praha 9 zve na vycházku do botanické zahrady

Odborná vycházka do zahrady v Malešicích, která slaví již 100 let od svého založení. Ve čtvrtek 13. června projdete s Jiřinou Neckářovou veškerá zákoutí, dozvíte se zajímavosti ze světa rostlin a navštívíte přilehlý Tropický skleník. Vstupné zdarma.

Praha 9 zve na Tančící housle na vysočanské radnici

Ve čtvrtek 16. května v rámci Cyklu komorních koncertů na vysočanské radnici uslyšíte houslového virtuóza Alexandera Shonerta v programu Tančící housle.

Tančící housle na vysočanské radnici

Ve čtvrtek 16. května v rámci Cyklu komorních koncertů na vysočanské radnici uslyšíte houslového virtuóza Alexandera Shonerta v programu Tančící housle.

Tančící housle z Cyklu komorních koncertů na vysočanské radnici

30.April » Pražský patriot
Ve čtvrtek 16. května v rámci Cyklu komorních koncertů na vysočanské radnici uslyšíte houslového virtuóza Alexandera Shonerta v programu Tančící housle. Za klavírního doprovodu Natálie Shonert si poslechnete tance hudebních velikánů, ale i lidové ...

Pozvánka na koncert

16.April » Praha 9
Ve čtvrtek 16.května přivítáme v rámci Cyklu komorních koncertů na vysočanské radnici houslového virtuóza Alexandera Shonerta v programu TANČÍCÍ HOUSLE. Za klavírního doprovodu Natálie Shonert uslyšíte tance hudebních velikánů,ale i lidové národní...

Dnes: Zpívající housle z Cyklu zámeckých koncertů

Praha 8 pořádá další koncert z Cyklu zámeckých koncertů dnes od 19 hodin v obřadní síň Libeňského zámku, Zenklova 1/35, Praha 8 – Libeň.

Cyklus zámeckých koncertů – Zpívající housle

9.April » Praha 8
Úterý 9. dubna 2019 od 19 hodin, obřadní síň Libeňského zámku, Zenklova 1/35, Praha 8 – Libeň. Vystoupí Alexander Shonert – housle a Natalia Shonert – klavír. Zazní skladby českých a světových autorů.

Zpívající housle v obřadní síni Libeňského zámku

Praha 8 pořádá další koncert z Cyklu zámeckých koncertů v úterý 9. dubna od 19 hodin v obřadní síni Libeňského zámku.
Alice Masaryková - Zakladatelka Čs. červeného kříže
Vladimír Merta - Český písničkář, publicista, spisovatel

Tato informační stránka o Alexander Shonert zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alexander Shonert" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes