15
new stories - click to show

Vladimíra Šrýtrová

Related to

Liberecký kraj nabídl pomoc jižní Moravě, na místo vyjeli i psovodi

Jižní Moravě, kterou zasáhlo tornádo a bouřky, pomůže i Liberecký kraj. Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje vyslal ve čtvrtek 24. června večer na místo psovody a statika.

U Dubé se srazilo auto s buginami: Pro vážně zraněného letěl vrtulník

21.June » Blesk.cz
Na silnici 9 u Dubé na Českolipsku se v neděli odpoledne střetlo auto se dvěma buginami. Jeden z řidičů buginy utrpěl zranění a vrtulníkem byl přepraven na traumacentrum do liberecké nemocnice.

Auto se v protisměru srazilo s buginami, pro řidiče letěl vrtulník

20.June » iRegiony Impuls
Záchranářský vrtulník zasahoval v neděli odpoledne u dopravní nehody na Českolipsku, při které vjel osobní vůz do protisměru a srazil se se dvěma buginami. Řidič jednoho ze závodních strojů utrpěl zranění, se kterým musel být letecky transportován...

Policie z libereckého aquaparku evakuovala 164 lidí kvůli spadlému stropu

19.June » globe24.cz
Policie ve spolupráci s hasiči z aquaparku Centra Babylon v Liberci dnes odpoledne preventivně evakuovala 164 lidí kvůli spadlému stropu ze sádrokartonu.

Policie evakuovala liberecký aquapark kvůli spadlému stropu

19.June » EuroZprávy.cz
Policie ve spolupráci s hasiči z aquaparku Centra Babylon v Liberci dnes odpoledne preventivně evakuovala 164 lidí kvůli spadlému stropu ze sádrokartonu.

Evakuace 164 lidí! V Liberci se v aquaparku zřítil strop

19.June » Blesk.cz
Policie ve spolupráci s hasiči z aquaparku Centra Babylon v Liberci dnes odpoledne preventivně evakuovala 164 lidí kvůli spadlému stropu ze sádrokartonu. Nikomu se nic nestalo.

V libereckém aquaparku spadl část stropu, policie musela evakuovat jeho návštěvníky

19.June » Náš REGION
Policie z libereckého aquaparku dnes odpoledne preventivně evakuovala 164 lidí kvůli spadlému stropu ze sádrokartonu.

Poplach v libereckém aquaparku. Policie evakuovala 164 lidí kvůli spadlému stropu

19.June » Lidovky.cz
Policie ve spolupráci s hasiči z aquaparku Centra Babylon v Liberci v sobotu odpoledne preventivně evakuovala 164 lidí kvůli spadlému stropu ze sádrokartonu. Nikomu se nic nestalo. Zřícení stropu šetří kriminalisté pro podezření ze spáchání přečin...

Na Kladensku se topila 16letá těhotná dívka. A nebyla jediná

19.June » Novinky.cz
Plné ruce práce měli záchranáři v sobotu ve Středočeském kraji. Vyjížděli ke čtyřem nahlášeným tonutím dětí. Žádné naštěstí neutrpělo vážnější zranění, ale všechny sanitky převezly do nemocnice. Například na Kladensku se topila 16letá těhotná dívka.

V Babylonu spadl kus stropu. Policisté evakuovali aquapark

Nikomu se nic nestalo, ale koupání uvnitř aquaparku v libereckém Centru Babylon si v sobotu 19. června návštěvníci příliš neužili.

Hasiči evakuovali hosty libereckého Babylonu. Uvolnila se část stropu

19.June » iDNES.cz
V sobotu odpoledne museli liberečtí hasiči evakuovat návštěvníky akvaparku Babylon. Důvodem bylo uvolnění části sádrokartonové konstrukce pod stropem budovy. Nikdo z hostů bazénového komplexu se nezranil.

Špatný stav vozidla a nedovolená rychlost. Policisté kontrolovali motorkáře

15.June » Liberecká Drbna
Policisté se v uplynulých dnech zaměřili na motorkáře. Kontroly probíhaly v kritických úsecích, jakými jsou zatáčky mezi Železným Brodem a Loužnicí na Jablonecku nebo silnice z Deštné do Zahrádek na Českolipsku.

Tato informační stránka o Vladimíra Šrýtrová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimíra Šrýtrová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes