Michaela Georgieva

Vztahuje se k

Na Jablonecku našli cyklistu v příkopě, později zemřel

JABLONECKO - Ve Smržovce na Jablonecku došlo k tragické události, když tam zemřel cyklista. Muž v příkopě byl nalezen v sobotu kolem deváté hodiny večerní.

Malí předškoláci umí zavolat lékaře i policii

14.ledna » Liberecký deník
Liberecký kraj – Netypickou kampaň zaměřenou na děti předškolního věku rozjela v těchto dnech policie v Libereckém kraji.

Při nehodě na Semilsku se zranilo sedm lidí, z toho tři těžce

27.května » Týden.cz
Sedm lidí utrpělo zranění, z toho tři těžké, při sobotní nehodě v Mírové pod Kozákovem nedaleko Turnova. V obci Smrčí na silnici II. třídy se čelně střetla dvě osobní vozidla, a následkem toho jedno z aut narazilo do dvou cyklistů.

Na Semilsku se srazila auta a jedno pak smetlo cyklisty. Sedm zraněných

27.května » Lidovky.cz
Sedm lidí utrpělo zranění, z toho tři těžké, při nehodě v Mírové pod Kozákovem nedaleko Turnova. V obci Smrčí na silnici II. třídy se čelně střetla dvě osobní vozidla, a následkem toho jedno z aut narazilo do dvou cyklistů. ČTK o tom informovala k...

Na Ještědu po srážce se čtyřkolkou horské služby zemřel 50letý lyžař

29.ledna » iROZHLAS
Na sjezdovce Beranova cesta na Ještědu se v neděli srazil lyžař se čtyřkolkou Horské služby České republiky. Ta jela na pomoc s transportem jiného pacienta, který byl v nepřístupném terénu. I přes zapnuté světelné i signalizační zařízení se 50letý...
Kamil Střihavka - Český zpěvák
Jakub Janda - Český skokan na lyžích
Michal Hrůza - Český zpěvák
Pavel Ploc - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Michaela Georgieva zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaela Georgieva" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes