15
new stories - click to show

Luise Stockingerová

Related to

Marie Terezie - Část první

28.December » Chytrá Žena
Výpravná koprodukční minisérie je inspirována strhujícím a vášní protkaným životem významné evropské panovnice, moudré a vzdělané císařovny, která výrazně ovlivnila život našich předků a tedy i náš.

Vojta Kotek: Pro tyhle ženy má slabost!

10.December » Aha!
Před vysíláním nových dvou dílů série Marie Terezie, které ČT uvede po Novém roce, se Vojta Kotek (31) svěřil, že má slabost pro silné typy žen.

Vyměněná císařovna. Nová Marie Terezie je starší a korpulentnější

17.April » OnaDnes.cz
V létě začne Česká televize natáčet další dva díly koprodukční minisérie Marie Terezie. Marii Luise Stockingerovou (26), která hrála mladou císařovnu, v titulní roli nahradí její kolegyně Stefanie Reinspergerová (31). Nové díly navážou na předchoz...

Vyměněná císařovna. Nová Marie Terezie je starší a korpulentnější

17.April » Revue iDNES.cz
V létě se začnou natáčet další dva díly koprodukční minisérie Marie Terezie. Marii Luise Stockingerovou (26), která hrála mladou císařovnu, v titulní roli nahradí její kolegyně Stefanie Reinspergerová (31). Nové díly navážou na předchozí dva a zac...
Anne Franková - Dívka z německé židovské rodiny
Jiří Vejdělek - Český scenárista, režisér a producent
Richard Svoboda - Politik za ODS

Tato informační stránka o Luise Stockingerová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Luise Stockingerová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes