15
new stories - click to show

Klára Veselá

Related to

Klára Veselá má po pádu z koně trvalé následky, přesto na ně nezanevřela. Teď se jednoho snaží zachránit

14.March » Femina.cz
Klára Veselá miluje koně už od dětství. A nezanevřela na ně ani po vážném úrazu. Navzdory trvalým následkům znovu dokázala vyskočit do sedla. A že koně opravdu miluje, dokazuje její snaha jednoho zachránit.

Pořad Jak se vám líbí – témata do 1. ledna 2022

9.December » Rádio Proglas
Brněnská akordeonistka a písničkářka Klára Veselá vám předství své nové album Amélie. O svém prvním CD budou hovořit zástupci vokální skupiny Shot-C. Na světovém hudebním veletrhu WOMEX jsme pro vás připravili rozhovor s francouzskou flétnistkou Naï…

Pořad Jak se vám líbí – témata do 23. prosince 2021

1.December » Rádio Proglas
Písničkář a kytarista Jan Žamboch nám představí nové album kapely Žamboši. Akordeonistka a písničkářka Klára Veselá bude hovořit o své novince Amélie. Se svým prvním albem nás seznámí vokální skupina Shot-C. Přineseme vám také rozhovor s francouzsko…

Květy v dlaních. Vybíráme z nového alba písničkářky Kláry Veselé

26.October » ČRo Ostrava
V Hudebním přístavu kotví Amélie, CD Kláry Veselé, talentované písničkářky, která natočila vlastní desku plnou krásných a nevšedních písní.

Amélie. Vybíráme z nového alba talentované písničkářky Kláry Veselé

25.October » ČRo Ostrava
Kláru Veselou jsme už v jednom z minulých Hudebních přístavů přestavili. Jedná se o talentovanou písničkářku, akordeonistku a zpěvačku, která si píše hudbu i texty.

Klára Samková v Horké lince

22.June » XTV.cz
Klára Samková, celým jménem Klára Alžběta Samková, v době prvního manželství Klára Veselá-Samková, je česká advokátka se specializací na občanské a rodinné právo, obchodní právo, ústavní právo a lidská práva, občanská aktivistka a politička.

„Zachránce“ Čunka a jeho kolega. Pohled do zákulisí projektu nové nemocnice ve Zlíně

7.December » Česká justice
Přestože antimonopolní úřad nenalezl žádné nezákonnosti při výběru projektanta na novou krajskou nemocnici ve Zlíně, pochybnosti o této dnes už pozastavené obří investiční akci zůstávají. A navíc tři hlavní aktéry – bývalého hejtmana Jiřího Čunka, š…

Olomouc přes noc? Volných míst je dost. Na horách mají plno

2.August » Olomoucký deník
Kdo chce strávit pár dní letní dovolené poznáváním památek na Hané, neměl by mít příliš velký problém sehnat na srpen ubytování. Volných míst v penzionech i hotelích je například v Olomouci zatím dostatek.

Klára Veselá a Luciano Mayaci - Jinotaj

8.July » Boskovice
V neděli 12. 7. 2020 od 15.00 hod. se bude v parku u zámeckého skleníku konat promenádní koncert, kde vystoupí duo Klára Veselá a Luciano Mayaci, dále pak folková skupina Jinotaj Kamily Škvrnové.

Klára Veselá a Luciano Mayaci

25.June » Boskovice
V neděli 12. 7. 2020 od 15.00 hod. se bude v areálu parku u zámeckého skleníku konat první z řady letošních promenádních koncertů.

Klára Veselá, Jsem ti v dálce blíž

5.June » ČRo Ostrava
Zpívající akordeonistka z jižní Moravy letos spolu s Karlem Macálkou vydala pětipísňové EP Hladina. Milan Bátor vybral a uvedl nahrávku s názvem Jsem ti v dálce blíž.

Klára Veselá, Hladina

4.June » ČRo Ostrava
Zpívající akordeonistka z jižní Moravy letos spolu s Karlem Macálkou vydala pětipísňové EP Hladina. Milan Bátor vybral a uvedl nahrávku, podle které je celé EP pojmenováno.
Slávek Popelka - Bývalý politický vězeň, disident, antikomunista
Michal Horáček - Textař
Vít Bárta - politik za VV
Lenka Bradáčová - Státní zástupkyně
TOP 09 - Pravicová politická strana
ODS - Politická strana
Česká vláda - Státní úřad
Populismus - Snaha zviditelnit se bez ideologického programu

Tato informační stránka o Klára Veselá zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Klára Veselá" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes