15
new stories - click to show

Viktor Vojtko

Related to

České Budějovice: Školáci v Matici mají nové učebny

Půdní vestavba v základní škole směrem do ulice Matice školské navazuje na tu stávající do ulice Komenského, kde je umístěna školní družina.

Školáci v Matici mají nové učebny

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Slavnostně otevřena bude v pátek 25. června nová půdní vestavba v ZŠ Matice školské v Českých Budějovicích. Půdní vestavba směrem do ulice Matice školské navazuje na tu stávající do ulice Komenského, kde je umístěna školní druži...

Budějovice nabídnou o prázdninách lepší parkování pro obytné karavany

Na třech místech počítá jihočeská metropole se stáním celkem pro několik desítek karavanů. S možností vyhodit odpadky nebo připojit se na elektřinu.

Ve městě mají vzniknout tři parkoviště pro karavany

22.June » Budějcká Drbna
Na Dlouhé louce, u sportovní haly a u Jihočeského muzea. Na těchto místech chce město zřídit oficiální parkoviště pro karavany. Těch podle náměstka primátora Viktora Vojtka (STAN) ve městě přibývá, a tak je třeba začít situaci řešit. Fungovat by m...

Piráti a STAN představili kandidáty na ministry. Michálek na justici, Richterová na resort práce

22.June » Novinky.cz
Koalice Pirátů a hnutí STAN představila v úterý jména, za kterých při případném úspěchu ve sněmovních volbách bude vybírat členy vlády. Na resort spravedlnosti by mohl jít například Pirát Jakub Michálek, šéfkou ministerstva práce a sociálních věcí...

Na budějovické radnici poděkovali učitelům, odcházejícím do důchodu

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Náměstek primátora Viktor Vojtko ve středu 16. června v obřadní síni poděkoval zaměstnancům českobudějovických škol a školských zařízení při příležitosti jejich odchodu do důchodu.

Učitelé se loučili

Náměstek primátora Viktor Vojtko ve středu 16. června v obřadní síni poděkoval zaměstnancům českobudějovických škol a školských zařízení při příležitosti jejich odchodu do důchodu.

Sportovní hala v Českých Budějovicích se dočká opravy střech za víc než dvacet milionů

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Sportovní zařízení města České Budějovice připravuje veřejnou zakázku opravu střech sportovní haly. Financování této investice má proběhnout až v následujících letech, protože ve schváleném rozpočtu na rok 2021 na to potřebné pr...

Budějovice chystají prodej kol. Pořiďte si také hapinu za pár korun

Jihočeská metropole bude prodávat jízdní kola ze ztrát a nálezů. Rada města navrhne zastupitelům podpořit nadaci pro olympioniky i taxík pro potřebné seniory.

Tato informační stránka o Viktor Vojtko zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Viktor Vojtko" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes