15
new stories - click to show

Lucie Navrátilová

Related to

Málo počítačů, problémy s hlídáním. Rodiče se děsí, co je při nařízeních čeká

13.October » Deník.cz
Lucie Navrátilová z Čeladné v Beskydech bude jedním z mnoha tisíc rodičů, kteří od středy začnou řešit, kam s dětmi. Kompletní zavření škol i družin paralyzuje také její rodinu. Maminka tří dětí je navíc „specifický případ“.

Proměny s Deníkem: Brnění spadlo. Před objektivem byla Lucka uvolněná a krásná

Devátý ročník Proměn s Deníkem začíná. Těšit se můžete na zajímavé životní příběhy i změny vizáže, které šesti vybraným ženám pomohou cítit selépe a zvýšit si sebevědomí.

Mám minutu, abych lidi vyhecovala ke cvičení, říká animátorka z akvaparku

23.August » iRegiony Impuls
Lucie Navrátilová před pár lety odjela na dovolenou do Tuniska, kde ji natolik upoutaly hotelové animátorky, že další rok už do komplexu vyrazila sama za stejnou prací. Dnes se stará o volný čas a zábavu návštěvníků Aqualandu Moravia v Pasohlávkách.

Mám minutu, abych lidi vyhecovala ke cvičení, říká animátorka z akvaparku

23.August » iDNES.cz
Lucie Navrátilová před pár lety odjela na dovolenou do Tuniska, kde ji natolik upoutaly hotelové animátorky, že další rok už do komplexu vyrazila sama za stejnou prací. Dnes se stará o volný čas a zábavu návštěvníků Aqualandu Moravia v Pasohlávkác...

Jak přimět klienta správně kliknout. Banky si testují aplikace samy

29.July » 24zpravy.com
K čemu by byla aplikace, za kterou by se manažeři poplácali po zádech, ale lidé by ji neuměli používat? Například v nové budově Moneta Money Bank na pražské Brumlovce si sami navrhli „laboratoř", kde vyvíjené aplikace testují přímo s klienty. Jsou...

Jak přimět klienta správně kliknout. Banky si testují aplikace samy

27.July » iDNES.cz
Když dřív klient potřeboval něco v bance, zašel na pobočku. Jenže teď se banky „stěhují“ na web a do mobilů a pro klienty nemusí být vždy snadné se na stránkách zorientovat. Banky si proto zařizují vlastní laboratoře, kde testují nové funkce a apl...

Masopust - Vsetín

4.February » Informuji.cz
V masopustním období se vždy lidé veselili a loučili se se zimním... | Vsetín - (2019-02-23 10:00:00 - 2019-02-23 00:00:00)
Miroslav Janek - Český dokumentární režisér, kameraman a střihač

Tato informační stránka o Lucie Navrátilová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lucie Navrátilová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes