Anežka Novotná

Vztahuje se k

Náš mikrosvět

1.září » Třetí věk
Autorka: Anežka Novotná Blaženost není závislá na uspokojení z hmotných věcí, ale na vnitřní spokojenosti se sebou samým, smířlivým postojem ke světu, ke svému okolí a souvisí s lidským charakterem.

Život je vlastně riziko

7.července » Třetí věk
Autorka: Anežka Novotná Občas si vyhledávám články na Internetu o zdraví a léčení nemocí, také o medicínské vědě a stavu našeho zdravotnictví. Jsem opravdu zmatená! Ale o tom tento článek.

Zneklidněné letní dny

5.července » Třetí věk
Autorka: Anežka Novotná Dnes jsem četla několik docela významných názorů a článků, obracející se ke stavu naší současnosti.

Problém s důchodci a důchody nyní i v budoucnu

16.června » Třetí věk
Autorka: Anežka Novotná Nechci přidávat polínko do ohně, protože tento problém je skutečně ožehavý, ale protože ve středobodu jeho ohniska je člověk, je potřebné ohniště také prohrábnout třeba i holou rukou. A o tom tento článek.

Přírodní, nebo alopatická medicína?

14.června » Třetí věk
Autorka: Anežka Novotná Dnes to není tak samozřejmé, že lidé mají dovednosti v domácím léčitelství, kterému důvěřují. Lékař řekne tak, Internet jinak a kniha Domácí lékař radí a informuje. Příbalové letáky radí a informují. Vyznáte se?

Šalvěj lékařská a přeslenitá

24.května » Třetí věk
Autorka:Anežka Novotná Šalvěj patří k nejvyhledávanějším léčivým rostlinám a své významné místo má nejen v lidovém léčitelství, ale i v současném lékařství a farmaceutickém průmyslu. Šalvěj rozeznáváme dvojí. Větší a menší. Oba druhy jsou velmi zn...
Robert Šlachta - Ředitel Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu

Tato informační stránka o Anežka Novotná zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anežka Novotná" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes