Alexandr Skácel

Vztahuje se k

Vaginální mapování či pronájem slepic: potrhlé nápady stvořily nové české milionáře

26.ledna » Euro.cz
Bizarní, kuriózní, šokující. Takové bývají mnohdy nápady převážně mladých podnikatelů. Mnozí na nich vydělali miliony.

CHAT: Vánoce, Nový rok a domácí zvířata

15.prosince » ČRo 2 - Praha
Před čím je máme chránit? Hodí se pro psy a kočky lidská strava? Na otázky odpoví v pátek 15. prosince v 10:30 veterinář Alexandr Skácel.

Zvířecí psycholog Alexandr Skácel: „Někdy si připadám jako detektiv“

19.října » Žena-in.cz
Lidé si postupně zvykají, že chodit k psychologovi je normální. Víte ale, že existují také lékaři duše pro zvířata? Takovým zvířecím psychologem je i veterinář MVDr. Alexandr Skácel. Jak domácí mazlíčky léčí a čím jim my lidé škodíme nejvíce? (138...

CHAT: Jak žít s kočkou?

18.srpna » ČRo 2 - Praha
Uhrančivý pohled, ladné pohyby a vrtkavá náklonnost. Pro pohlazení si přijde, až když chce ona sama. Tušíte správně! Řeč je o kočce.

Kočka může člověku zachránit život, tvrdí zvířecí psycholog

12.dubna » ČRo Pardubice
Psí úzkost, když majitel není doma, a kočičí značkování jsou nejčastější problémy, které zavedou lidi s jejich mazlíčky ke zvířecímu psychologovi. Podle něj i zvířata mají duši, která může bolet, stejně jako ta lidská.

Zvířecí psycholog: Viděl jsem jezevčíka plakat

17.února » Týden.cz
Věčně přítulná kočka na sebe zničehonic nenechá sáhnout. Roztomilý psík obrátí byt vzhůru nohama pokaždé, když majitel vytáhne paty z domu. Takové problémy denně řeší zvířecí psycholog Alexandr Skácel. "I mezi zvířaty jsou citlivky," říká lékař.

V psí smečce se agresivita znásobuje, říká psí psycholog o případu v Lužci nad Cidlinou

Pětiletý chlapec se o víkendu stal obětí psí smečky v Lužci nad Cidlinou. Policie případ šetří pro podezření z usmrcení z nedbalosti. Tragická události se zřejmě odehrála bez dospělých svědků. „S největší pravděpodobností se spojilo několik druhů ...

PŘIPRAVUJEME: Alexandr Skácel, veterinář

Policie vyšetřuje víkendovou smrt pětiletého chlapce napadeného smečkou psů v Lužci nad Cidlinou. Bylo možné tragédii předejít? Jaké chyby dělají chovatelé psů nejčastěji? Petr Dudek se zeptá veterináře a zvířecího psychologa Alexandra Skácela.

Lidé hojně užívají přípravek pro koně. Veterináři se na účincích neshodnou

9.června » Lidovky.cz
Čeští lékaři se čím dál tím více setkávají s pacienty, kteří používají při bolestech kloubů přípravek Alavis. Ten je ovšem určený pro koně. I když si pacienti přípravek pochvalují, veterináři se nedokáží shodnout, zda je používání zvířecího léku l...

ČEŠI A PSI: Místo boudy zlatá klec. K mání jsou psí dorty i kabáty z tvídu

8.května » iDNES.cz
Luxusní kabát za deset tisíc korun ušitý podle londýnských módních trendů, vypiplaný bezlepkový narozeninový dort i terapie pro psy, kteří upadli do deprese....

Tato informační stránka o Alexandr Skácel zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alexandr Skácel" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes