15
new stories - click to show

Ze Skalky

Related to

Ještěd - naučné stezky, koloběžky a výhledy z Vířivých kamenů

26.August » Jen Ženy.cz
Kdo by si myslel, že kvůli výstavbě nové sjezdovky nebude letos v provozu ještědský bikepark, ten je na omylu. V plné polní je tu pro návštěvníky připravený nejen bikepark, ale také 3 naučné stezky, koloběžky a nově i tzv. food truck na vrcholu Sk...

Vydejte se na kole krajinou malebných vesniček a pískovcových skal

19.July » Naše Jablonecko
Ze Skalky u Doks přes osadu Hvězda do Horních Heřmánek, stezkou do Dřevčic a dále do Lhoty a zpět do Skalky takzvanou Husí cestou - to je ve zkratce tip na nenáročný dvacetikilometrový cyklovýlet.

Vydejte se na kole krajinou malebných vesniček a pískovcových skal

19.July » prvnizpravy.cz
Ze Skalky u Doks přes osadu Hvězda do Horních Heřmánek, stezkou do Dřevčic a dále do Lhoty a zpět do Skalky tzv. Husí cestou – to je ve zkratce tip na nenáročný dvacetikilometrový cyklovýlet.

Vydejte se na kole pískovcovými skalami a Husí cestou. Objevte krásy Kokořínska

18.July » Liberecká Drbna
Máte už Jizerky na kole procestované a hledáte nové tipy na cyklovýlety? Vydejte se na kole za krásami Kokořínska. Nenáročný dvacetikilometrový výlet s výhledy i památkami můžete započít v obci Skalka nedaleko Doks.

Vydejte se v sedle kola krajinou malebných vesniček

17.July » i-noviny.cz
Ze Skalky u Doks přes osadu Hvězda do Horních Heřmánek, stezkou do Dřevčic a dále do Lhoty a zpět do Skalky tzv. Husí cestou – to je ve zkratce tip na nenáročný dvacetikilometrový cyklovýlet. číst dál

České středohoří jinak. Prozkoumejte unikátní kraj ze švestkového vlaku

Chráněná krajinná oblast na severu Čech má specifické kouzlo. Můžou za to kuželovité kopce, zbytky po vulkanické činnosti. Pojďme si je prohlédnout ze Švestkové dráhy.

Víkend otevřených zahrad. Lidé zavítají do soukromých, školních i zámeckých

Svátek otevírání běžně nepřístupných zahrad veřejnosti vznikl v roce 1998 ve Velké Británii a probíhá vždy během červnového víkendu. Tentokrát připadl na 12. a 13. června a v Praze a Středočeském kraji se otevře 39 zahrad.

Poutníci pokřtili novou česko-slovenskou poutní trasu ze Skalky nad Váhom do Velehradu

28.August » Zlin.cz
SKALKA NAD VÁHOM, VELEHRAD – První skupina poutníků prošla nově otevřenou poutní trasu ze Skalky nad Váhom nedaleko Trenčína do Velehradu. Server Zlin.cz o pouti informoval Petr Hyrš, který výpravu vedl.

Poutníci vyrazili ve středu na Cyrilometodějskou stezku. Zítra přijdou do Velehradu

23.August » idobryden.cz
Skalka nad Váhom nedaleko Trenčína je považována za nejstarší slovenské poutní místo. Velehrad ve Zlínském kraji zase patří k nejvýznamnějším poutním místům střední Evropy.

Poutníci vyrážejí na první mezinárodní trasu Cyrilometodějské stezky, Ze Skalky nad Váhom do Velehradu

18.August » Zlin.cz
SKALKA NAD VÁHOM, VELEHRAD – Skalka nad Váhom nedaleko Trenčína je považována za nejstarší slovenské poutní místo. Velehrad ve Zlínském kraji zase patří k nejvýznamnějším poutním místům střední Evropy. Nyní je spojuje nově vyznačená mezinárodní po...

7 tipů na aktivní dovolenou v okolí Liberce, které vám rozproudí krev!

18.March » Nej Nápady
Přinášíme 7 tipů na sportovní aktivity v Libereckém kraji, který leží pouhou hodinu cesty autem od Prahy. Liberecký kraj nabízí mnoho příležitostí ke sportovnímu vyžití v horkých letních dnech, ale ani v deštivém počasí se zde nebudete nudit. Léto...

Tato informační stránka o Ze Skalky zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ze Skalky" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes