Jitka Čvančarová Česká herečka

Related to

Slzy pro Makulku: Dívenka bojovala s nemocí motýlích křídel 15 let. Nakonec nemoci podlehla

29.September » Život v Česku
Smutný osud potkal Markétku Svobodovou (†15), která podlehla vzácnému onemocnění motýlích křídel. Zprávu, která zasáhla velkou spoustu lidí, oznámila její rodina na sociálních sítích.

Rozmazlili jsme se, říká Čvančarová, máme tři teplá jídla denně, velkou zahradu a hodně zvířat

29.September » Expres.cz
Práce, rodina, dům, zvířata. Herečka by potřebovala tak deset rukou, aby vše stíhala. Chce, aby děti měly šťastné dětství, proto vyměnila velkoměsto za vesnici. Jak dlouho to bude zvládat?

Diagnóza rakovina: jaká vyšetření jsem absolvovala?

29.September » eMimino.cz
Téma Diagnóza rakovina: jaká vyšetření jsem absolvovala? popisuje jedna z žen na webu eMimino - přečtěte si její deníček a další příběhy o snažení, těhotenství, narození a mateřství. A napište nám i ten svůj.

Bojím se, že nikdy nezažiju ten zázrak

29.September » eMimino.cz
Téma Bojím se, že nikdy nezažiju ten zázrak popisuje jedna z žen na webu eMimino - přečtěte si její deníček a další příběhy o snažení, těhotenství, narození a mateřství. A napište nám i ten svůj.

Neplánované čtvrté těhotenství

29.September » eMimino.cz
Téma Neplánované čtvrté těhotenství popisuje jedna z žen na webu eMimino - přečtěte si její deníček a další příběhy o snažení, těhotenství, narození a mateřství. A napište nám i ten svůj.

Jitka Čvančarová: S manželem se uzavřela na samotě

28.September » Expres.cz
Práce, rodina, dům, zvířata. Herečka by potřebovala tak deset rukou, aby vše stíhala. Chce, aby děti měly šťastné dětství, proto vyměnila velkoměsto za vesnici. Jak dlouho to bude zvládat?

Albert Černý a Robert Urban ve Tváři: Potili krev jako sexbomby

26.September » Aha!
Hluboký výstřih, rudé šaty na tělo a vysoké štekle. Teď není řeč o dalším provokativním kostýmu Jitky Čvančarové (42) ve čtvrtém dílu Tváře, ale o neuvěřitelně namaskovaném Albertu Černém (31), který se musel převtělit do sexbomby Jane Russellové ...

Černobílé vidění, Nabarveného ptáčete

24.September » blog.respekt.cz
Nabarvené ptáče mělo sice premiéru v loňském roce, ale tento film ve mně zarezonoval natolik, že se s tímto článkem a pohledu na toto výjimečné dílo musím podělit také v tomto blogu. Bylo mi jasné že po tom co uvidím dozajista jeden z nejočekávaně...

Jitka Čvančarová poprvé zazpívá anglicky! Madonna v Tváři ještě nebyla

21.September » Blesk.cz
Po arizonské pěnici Tornádo Lou a Marii Rottrové (78) se promění v královnu popu! Jitka Čvančarová (42) si v dnešní Tváři střihne Madonnu (62).

Čvančarová dojala diváky Tvoje tvář má známý hlas a Kalousová nešetřila sebekritikou: Byla jsem chcípáček

19.September » eXtra.cz
Dnes mohli diváci vidět další pokračování úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas. Tentokrát na židli hosta poroty usedl kuchař Přemek Forejt (31), který na konci sám stanul na pódiu. Hned v úvodu to rozjela Eva Burešová (27) se zpěvákem Jordanem Ha...

Jitka Čvančarová čarovala jako Madonna. Diváci i porota byli v úžasu

19.September » Život v Česku
O sobotním večeru se televizním divákům představil třetí díl sedmé řady populární show plné kostýmů a masek a velmi atraktivních proměn. A i když soutěžící opět ukázali svůj talent, pro diváky bylo jednoznačně nejemotivnější vystoupení herečky Jit...

Jitka Čvančarová: Ona je Madonna! Neuvěřitelná podoba!

19.September » Aha!
Po arizonské pěnici Tornádo Lou a Marii Rottrové (78) se promění v královnu popu! Jitka Čvančarová (42) si v dnešní Tváři střihne Madonnu (62).
Chantal Poullain - Česko-francouzská herečka
Libuše Švormová - Česká herečka
Zora Kepková - Moderátorka

Tato informační stránka o Jitka Čvančarová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jitka Čvančarová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes