15
new stories - click to show

Dagmar Kubištová

Related to

Kříženec rotvajlera dostal amok a pokousal několik lidí. Pak ho nechali utratit

21.January » CNN Prima NEWS
Agresivní pes v Jablonci nad Nisou pokousal během jednoho týdne pět lidí. Veterinář ho nakonec musel utratit. Rotvajler napadl mimo jiné i seniorku, které šlo podle svědků o život.

Běsníci Rotvajler v Jablonci poranil několik lidí: Majiteli ukousl kus paže a zahnal ho na útěk

19.January » Blesk.cz
Pes v Jablonci nad Nisou v bytě napadl několik lidí, majitel se před ním musel schovat na chodbě. Agresivní zvíře se snažilo dostat ven, odchytit psa musela hlídka strážníků.

Kříženec pitbula s rotvajlerem pokousal několik lidí včetně majitele. Ten se před ním schoval

19.January » Liberecká Drbna
Jablonečtí městští strážníci v neděli odpoledne zasahovali v bytovém domě v jablonecké Květinové ulici, kde pes pokousal několik lidí včetně majitele. Ten se před ním schoval v bytě přítelkyně a nechal agresivního psa pohybovat se po domě. Muž je ...

Nezvladatelný pes napadl lidi v domě, pokousaný majitel se před ním schoval

19.January » iDNES.cz
Kříženec rotvajlera a pitbula pokousal v Jablonci nad Nisou několik lidí včetně svého majitele. Psa museli odchytit přivolaní strážníci. Majitele zvířete policisté podezřívají z ublížení na zdraví z nedbalosti.

Silvestrovských petard na Liberecku ubylo. Psů se zaběhlo méně

6.January » Liberecký deník
Zvířecí útulky hlásí mnohem klidnější vstup do nového roku než dříve. Zařízení v celém Libereckém kraji zaznamenávají velkou poptávku po menších a mladších psech, takový zájem nepamatují. Zůstávají starší, velcí a problémoví.

Svůj život zasvětila advokacii. Pro mnohé byla jediným ostrůvkem spravedlnosti. Osudové ženy: Dagmar Burešová

12.September » ČRo 2 - Praha
StB na ni v 70. letech vedla svazek s krycím jménem Dáma. Dámou opravdu byla. V době totality nebojácně zastupovala na stovku lidí nepohodlných režimu.

Útulky bojují s návalem koťat. Někteří majitelé koček stále odmítají kastrace

11.August » Liberecký deník
Role útulků se postupně proměnila. Zatímco dříve vznikaly, aby poskytly domov zaběhnutým psům, odebraným týraným zvířatům či domácím mazlíčkům, kterým umřel původní majitel, v současné době si z nich lidé udělali odkladiště. Výjimkou nejsou ani ko...

Odebrali majitelům psa. Nestarali se o něj a ani mu neposkytli pomoc po srážce s autem

15.July » Liberecká Drbna
V uplynulých dnech proběhlo místní šetření Ligy na ochranu zvířat (LOZ) za účasti Policie ČR a úředníků u psa ve Velkých Hamrech.

Policie obvinila tyrana, který lámal kočkám kosti. Hrozí mu tři roky vězení

14.May » iDNES.cz
Tři roky vězení hrozí muži z Jablonce nad Nisou, který podle policie brutálně týral kočky. Čtyři těla mrtvých koček našli policisté přímo u něj doma. Podle ochránců zvířat kočkám lámal kosti a přerážel jim čelisti.

Mladík si bral kočky z útulků, pak je našli utýrané

20.February » Novinky.cz
Otřesným případem týrání zvířat se zabývají policisté v Jablonci nad Nisou. Vyšetřují šestadvacetiletého muže, který je podezřelý, že trýznivým způsobem zamordoval možná až čtrnáct koček. Zvířata měl získávat z různých míst po celé republice, z de...

Po sociálních sítích se šíří informace o týrání a zabití koček v Jablonci. Případ vyšetřuje policie

17.February » Liberecká Drbna
Od brzkých ranních hodin se po sociálních sítích šíří informace o údajném týrání zvířat, ke kterému mělo dojít na Jablonecku. Případem se zabývá policie ve spolupráci s Ligou na ochranu zvířat.

Tato informační stránka o Dagmar Kubištová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dagmar Kubištová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes