Kryštof Berka

Related to

Česko se podle semaforu zbarvilo do červené. Koronavirus se všude šíří komunitně

24.October » CNN Prima NEWS
Koronavirus už se v celém Česku šíří komunitně, nedaří se tedy nalézat zdroje nákazy. Všechny kraje jsou po páteční aktualizaci takzvaného semaforu rizika nákazy červené, před týdnem bylo v nižším oranžovém stupni pět krajů.

Komise připravuje farmaceutickou strategii, evropské zdravotnictví má být soběstačnější

22.October » EurActiv.cz
Současná krize odhalila slabiny evropského zdravotnictví. Podle české vlády i farmaceutického průmyslu by se budoucí plány EU měly zaměřit především na dostupnost léčiv.

Prymula jede za Zemanem. Ve hře je hradní slavnost ke státnímu svátku

21.October » Seznam Zprávy
Ministr Roman Prymula uvedl, že se dnes bude jednat o tom, zda se 28. října bude konat tradiční předávání státních vyznamenání.

Zemanův mluvčí mlží o 28. říjnu, o výjimce rozhodne tajný dokument

20.October » tn.cz
Pražský hrad by mohl dostat výjimku od ministerstva zdravotnictví z platných protiepidemických nařízení, aby prezident Miloš Zeman mohl 28. října předat státní vyznamenání. Resort o tom rozhodne na základě neveřejného stanoviska pražské hygieny. S...

Ceremoniálu na Hradě chybí poslední razítko. Prymula řekl, kdy by přišel

16.October » Seznam Zprávy
Vyjádření zástupců ministerstva zdravotnictví i samotného ministra Romana Prymuly naznačují, že se slavnostní předání státní vyznamenání bude konat, i když lidé musí kvůli koronaviru strpět tvrdá omezení.

Češi se na jaře složili na ventilátory v rekordní sbírce. Přístroje leží ladem

16.October » Novinky.cz
Vývoj a výroba plicního ventilátoru CoroVent během jarního boje s koronavirem ukázaly na to, jak Češi dokážou být vynalézaví a soudržní. Jenomže ventilátory dodnes v nemocnicích nejsou a čekají na certifikaci. Až nyní by se ledy měly začít hýbat.

Půl miliardy pro profesionální sport, u fotbalistů z ligy smí trénovat celý tým

14.October » Seznam Zprávy
Hlavní hygienička Jarmila Rážová schválila výjimky pro uspořádání tenisového turnaje WTA v Ostravě i pro Octagon, turnaj zápasníků MMA v Brně. Akce se tak mohou uskutečnit, ačkoli jinak je veškeré sportovní dění v zemi zastaveno.

Ministerstvo zdravotnictví: Taneční studia nemusí ukončovat aktivity, pokud dodrží limit osob na lekci

13.October » Česká justice
Přestože v pátek musela zavřít kvůli nařízením vlády v důsledku epidemie koronaviru všechna sportoviště, tanečních studií se zákaz provozu netýká. Několik z nich na svých internetových stránkách oznámilo, že na základě pokynů hygienických stanic č...

Rizikový kontakt i přes zeď? eRouška se někdy plete, přiznává Prymulův resort. Data chybí

13.October » Blesk.cz
Politici i experti vyzývají Čechy, aby si stáhli aplikaci eRouška, která pomáhá v trasování nakažených. Ukazuje se ale, že někdy se i tato "chytrá" aplikace plete. Několika lidem už totiž přišlo upozornění, že byli v kontaktu s někým nakaženým, i ...

Výstaviště chraňte před krachem, radí experti Brnu. Ve hře je prodej majetku

28.August » iDNES.cz
I když jsou Veletrhy Brno kvůli koronaviru a zrušeným výstavám téměř na nulových tržbách, stojí za to je uchránit před krachem. Městu jakožto vlastníkovi to doporučují najatí experti z vyhlášené konzultantské firmy Deloitte.

Výstaviště chraňte před krachem, radí experti. Ve hře je prodej majetku

28.August » iRegiony Impuls
I když jsou Veletrhy Brno kvůli koronaviru a zrušeným výstavám téměř na nulových tržbách, stojí za to je uchránit před krachem. Městu jakožto vlastníkovi to doporučují najatí experti z vyhlášené konzultantské firmy Deloitte. Ve hře je tak i rozpro...

Peníze z EU pomohou krajským hygienám bezpečněji komunikovat a sdílet data

21.August » EurActiv.cz
Informační systém krajských hygienických stanic v ČR potřebuje zmodernizovat a především zabezpečit. Realizace projektu spolufinancovaného z evropských fondů se ale neobešla bez komplikací, které jsou spojené s čínskou firmou Huawei.
Jarmila Rážová - Česká epidemioložka a hygienička
Jiří Oliva - politik za TOP09
Radovan Vítek - Český podnikatel
Roman Prymula - Český epidemiolog
Vratislav Mynář - Český podnikatel a politik
Hokej - Hra na ledě
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19
ČSSD - Přední levicová politická strana
Jan Hamáček - Poslanec za ČSSD
ODS - Politická strana
Alena Schillerová - Česká právnička

Tato informační stránka o Kryštof Berka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kryštof Berka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes