Thomas Graham

Vztahuje se k

Problémem Spojených států není prezident Putin, ale celé Rusko

20.srpna » Radiožurnál
Za zády Donalda Trumpa číhají velké, především globální problémy. Bude si muset poradit s jadernými choutkami nevyzpytatelného Kim Čong-una i s rusko-americkými vztahy, které jsou ve slepé uličce.

Problémem Ameriky není Putin, ale celé Rusko

Za zády Donalda Trumpa číhají velké, tentokrát především globální problémy. Bude si muset poradit s jadernými choutkami nevyzpytatelného severokorejského diktátora Kim Čong-una a také s rusko-americkými vztahy, které se ocitly ve slepé uličce. A p...

Problémem není jen Putin, je to celé Rusko, domnívá se novinář

14.srpna » EuroZprávy.cz
Protože jsou vztahy mezi Ruskem a Spojenými státy napjaté, redaktor serveru Politico Thomas Graham se rozhodl zamyslet nad tím, co je vlastně problémem. A došel k tomu, že Putin je jen špičkou pomyslného ledovce.

Kissingerův poradce se vyslovil pro zrušení sankcí proti Rusku

Poradce bývalého ministra zahraničí USA Henryho Kissingera a ředitel poradenské společnosti Kissinger Associates Thomas Graham, jemuž předpovídali úřad velvyslance USA v Rusku, se vyslovil v interview pro ruskou službu Hlasu Ameriky pro postupné z...

Média uvedla hlavní kandidáty do funkce velvyslance USA v Rusku za Trumpa

Kongresman Dana Rohrabacher a poradce bývalého ministra zahraničí Henryho Kissingera diplomat Thomas Graham jsou hlavními kandidáty do funkce nového velvyslance USA v Rusku. Oznámil to list Izvestija s odvoláním na dva zdroje.
Vladimir Putin - Prezident Ruské federace

Tato informační stránka o Thomas Graham zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Thomas Graham" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes