Michal Morawski

Vztahuje se k

Bohdalová má naději na (své) miliony! Policie se musí vrátit ke kauze padělaných obrazů!

14.června » Blesk.cz
Vítězství, i když zatím jen malé, slaví Jiřina Bohdalová (87) v kauze padělaných obrazů. Za asi pět milionů korun jí je prodal její osobní VIP bankéř Radek Pokluda (47). Jde po něm opět policie.

Naděje pro Bohdalovou (87): Její miliony opět ve hře

14.června » Aha!
Milionová naděje svitla herečce Jiřině Bohdalové (87) v kauze padělaných obrazů. Za zhruba pět milionů korun je koupila jako originály od svého osobního VIP bankéře Radka Pokludy (46). Ten je opět v hledáčku policie.

O bankéře, který prodal falešné obrazy i herečce Bohdalové, se opět zajímá policie. Nařídili to vrchní žalobci

13.června » iROZHLAS
Policie musí znovu prověřit případ někdejšího privátního bankéře Radka Pokludy, který prodával VIP klientům Komerční banky padělané obrazy. Nařídilo to pražské vrchní státní zastupitelství. Falzifikáty od Pokludy koupili i herečka Jiřina Bohdalová...

Podvedená Bohdalová: Kupovala obrazy beze smluv!

27.července » Blesk.cz
Chce dostat před soud podvodného bankéře, který jí za pět milionů prodal tři padělky obrazů! Jiřina Bohdalová (86) ale může narazit. Překvapivě totiž nemá na koupi uměleckých děl žádné smlouvy! Blesku to potvrdil její právník.

Šokovaná a podvedená Bohdalová: NOVÁ FAKTA!

21.července » Aha!
Obrovský skandál teď řeší policie! Bývalý privátní bankéř Komerční banky Radek Pokluda prodával svým VIP klientům padělané obrazy. A pak zmizel do zahraničí. Mezi poškozenými je i Jiřina Bohdalová (86).

SKANDÁL: Jiřinu Bohdalovou okradli o miliony! Stala se obětí podvodu

20.července » Prásk!
Herečka Jiřina Bohdalová (86) prožívá náročné období. Přišlo se na to, že se stala obětí podvodu a to rozhodně ne malého. Tady je řeč o milionových ztrátách! Herečka Jiřina Bohdalová vložila důvěru do obrazu, který se ukázal jako padělek. O celé k...

Bankéř, který podvedl Bohdalovou: S důvěrou ho pouštěla k sobě domů, banka mlčí

20.července » Expres.cz
Další články k tématu: Bohdalovou okradl její osobní bankéř! Podvod se odehrával v budově Komerční banky Bohdalová na otevření Werichovy vily: Co skrývá pod silným make-upem? Vary končí! Na červeném koberci naposledy zamávali Bohdalová, Stivínová ...
Emil Filla - Český kubistický malíř
Jiřina Bohdalová - Česká herečka
Josef Čapek - Český malíř, spisovatel, fotograf, grafik
Jiřina Jirásková - Česká herečka

Tato informační stránka o Michal Morawski zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Morawski" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes